| Charm a întrebat:

sunt in clasa a 7a, si prietenul meu e in aceeasi clasa cu mine. ne intelegem bine, vorbim ce si ce la scoala si mai mult pe mess, si astazi el m-a intrebat daca m-am vazut vreodata cu un tip din a 8a, si i-am spus ca nu. apoi el imi spune ca nu stu cine i-a zis unui coleg ca eu am iesit impreuna cu tipul de a 8a. prietenul meu m-a intrebat inca odata daca am iesit cu baiatul ala si i-am spus ca nu am iesit, si nici macar nune cunoastem cu toate ca mai demult il vedeam pe hol si alte chestii si imi placea de el, dar el nu ma baga in seama si acum nu-mi mai place de el. acum am ochi doar pentru iubitul meu. si dupa cum am spus dupa ce i-am zis ca nu ieseam cu el, nu a mai zis nimic apoi l-am intrebat ca de ce imi pune toate acele intrebari si doar dupa putin timp mi-a raspuns cu "ceeeee" apoi i-am spus "nimic, las-o baltaoh go on" si dupa nu a mai vorbit cu mine. Deci ce sa inteleg din asta? ca e gelos, ca ma crede o fata usuratica ceea ce nu sunt si nici nu o sa fiu, sau ce sa cred? il iubesc enorm inca din clasa a 5a, si nu stiu ce sa fac...va rog putin ajutor, mai detaliat.

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Poi sigur e gelos, dar ia-l cu vorbe dulci ca-i trece.

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Bagate in vorba:ce faci?; am vazut un videclip super; ai semnat anti ACTA orice... dupa aia zici 'ai prietena; el va zice nu iar tu zici'ai vrea sa fi cu mine' e foatre usor! sper ca te-am ajutat

| Charm explică (pentru NuAmGasitUnNume):

Pai raul faza e ca noi suntem impreuna, dar nu stiu ce l-a apucat pe el sa ma intrebe de un tip de a 8a pe care nu il cunosc mai deloc si nici tipul ala nu ma cunoaste. mai demult mi-a placut d baiatu din a 8a, dar acum mi-a trecut.

| 4n0nim a răspuns:

Spune-i ca il iubesti si de acolo te descurci.
sapai am citit tot ce ai scris si dupa tot nu am inteles :O angry