| girlloveee a întrebat:

Buna TPU big hug am o prietena care e impreuna cu un baiat cu care ma inteleg super bine.si i.am spus amandoi asta dar ea tot zice ca intre noi e ecva..si mai zzice ca eu vorbesc cu el pentru a baga rele in relatia lor ca sa se desparta.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Ca sfat: incearca pentru un timp sa te indepartezi de el...sa eviti sa te vada prietena ta ca vorbesti cu el mai mult de un buna si ce faci.

Dar mi se pare o prostie...ori e prietena ta ori nu e? cum sa creada ca o prietena poate sa-ti vrea raul? ori nu-ti merita prietenia ori i-ai dat tu ai facut ceva de nu mai are ea incredere in tine....eu zic sa o lasi acolo cu prietenul ei si tu sa-ti vezi de treaba ta. Presupun ca mai ai si alti prieteni cu care sa iesi, iar cu baietul daca el mai doreste sa vorbiti, cu toate ca poate avea probleme cu prietena ta vorbesti cu el, nu mai vrea, nu mai vrea si gata

sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Sa ii ignori pe amandoi!

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu ea spune-i că nu e deloc așa și să numai fie geloasă.

| raducuu a răspuns:

Explica-i si poartate natural

| ionut1122233 a răspuns:

In primul rand scrie corect si in al doilea rand daca fata te place sau esti prietena cu ea dai 2 lei lui ala care e cu fata aia si iatio daca nu e frumoasa daoncolo de chimie