| gabitza_4576 a întrebat:

TPU big grin cunosc un baiat care imi place... am vb cu el si la tel sh prin SMS-uri, dar m-am cam cerat cu el sad nu am vb 2 zile sh azi ma baga in seama pe mess si-mi zice "nu mai bagi lumea in seama " tongue eu chiar nu am vb deloc cu el... pentru ca o situatie complicata mereu cand vorbesk imi spune "grabesti lucrurile "... nu stiu ce sa cred.thinking eu i-am zis ca il plac ...sh l-am intrebat daca sh el ma place si mi-a zis "nu mai vorbeam cu tine daca nu imi placea " el e a 8 si eu a7 a sh o sa plece crying peste 2 saptamana ce sa fac >crying?:

2 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Depinde daca e o plecare definitiva clar nu vrea sa te raneasca spunanduti ca te iubeste si dupa aia sa plece.Depinde pentru cat timp pleaca asa nu prea am cum sa iti dau un raspuns.

| nikitaaramona a răspuns:

Sfatul meu sincer e sa o intrebi pe nikitaa_ramona@yahoo.es.trimite-i un mail si intreab-o, m-a ajutat si pe mine.cam panarama ea dar de-aia stie ce stie