| AnonYmusZ a întrebat:

TPU big grin! De la ce varsta te poti masturba ( la baieti )

14 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Orice varsta, nu exista limite de varsta legale

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Cel mai bine este la 18 ani cand esti majora.Dar daca faci asta e posibil sa ai un copil mai tarziu. Ai grija!
FUNTITA?

| saraimiestenumele a răspuns (pentru MicheilaMicheluzta):

Scria clar ca la baieti laughing) si cine a mai auzit sa faci un copil daca te masturbezi. Si mai vrei si fundita cand tu intreci limitele prostiei.

| jokerul88 a răspuns:

E la un an poti sa incepi sa o freci deja....nu imi vine sa cred ce intrebari mai puneti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pune problema daca poti, se pune problema daca vrei si daca vrei o poti face si de la 5 ani. Cine te-ar tine daca tu chiar vrei? happy

| bogdan72 a răspuns:

Oricare, dar nu te ajuta cu nimic daca incepi foarte devreme.

| transsa a răspuns:

De cand te nasti laughing. Cum sa pui asemenea intrebare?

| Fundapls a răspuns:

Eu m-am masturbat prima data la varsta de 8 ani.Acum am 8 cm fermi.

| saraimiestenumele a răspuns:

De cand ne nastem sunt momente in care ne masturbam fara voia noastra sau fara sa stim iar dupa 10 / 12 ani ne masturbam din dorinta de a simti placerea.

| nouldenis a răspuns:

Am auzit eu undeva ca la 10 ani! Si daca gresesc cauta pe googlehee hee)

| AAA4x17 a răspuns:

Nu exista asa ceva happy daca vrei sa te masturbezi o faci pentru propria placere!

| kokos1 a răspuns:

3+

| beluskaman98 a răspuns:

13 Ani big grin