| βǿβǿ a întrebat:

big hug

In primul rand vreau sa multumesc pentru sfaturilove struck.Baiatul de care va tot spuneam, m-a sarutat.love struck Am ascultat de sfaturile voastre.

Multumesc:*

acum. iar o intrebarelaughing

Despre ce as putea sa discut cu el?:d

va rog ceva idei.
nu ne place sa stam unul langa celalalt si sa tacem din guralaughing

deci ceva idei va rog:X

Bineinteles dau si fundita:*

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Despre ce doriti vrei. Dragoste, muzica, filme, relatii etc.
Dar lasa sa vina totul de la sine.

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mda, dezbateti si voi legalizarea prostitutiei in Romania laughing
Glumesc. Vorbele vin de la sine daca amandoi va simtiti bine. Nu cauta subiect, nu te gandi la asta

| MiK3L a răspuns:

I-al mai usor : intrebari de scoala, (nu il sacai cu " ma mai iubesti?") ce jocuri joaca? asculatai muzica am 2 la o pereche de casti.:X