| Sebi00 a întrebat:

Buna TPU big grin sunt cu prietena mea de 9 luni impreuna big grin am mai multe intrebari laughing voi fetelor dupa un an sa zicem de relatie cu un baiat ...va mai intereseaza alti baieti?laughing adica daca vedeti altu mai frumos va sta gandu la el? asta e prima intrebare. A doua e voi fetelor cand va suparati adica va certati cu parinti vostri sau. asa si va certati si cu prietenul vostru i'ati spune ceva urat si apoi sa regretati? dau funda celui care imi explica cel mai bine si detaliat laughing) :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tongue
E normal sa te uiti dupa baieti, pentru ca nu te poti uita la cer cand trece un baiat pe langa tine. Indiferent daca o faci intentionat sau nu, tot 'iti fug ochii'.
Am o relatie de 3 ani si 2 luni si recunosc ca am prostul obicei ( :d ) de a ma uita dupa fizicul altora,dar sincer,in mintea mea,nimeni nu e mai frumos decat iubitul meu.
Deci,atata timp cat iubesti persoana de langa tine,o consideri foarte frumoasa,daca nu, cea mai frumoasa!

Cand ai o disputa cu cineva,deseori spui si ceea ce nu-ti doresti. Vorbeste gura fara tine,iar pe urma,cand apele se calmeaza,realizezi cat de tare ai gresit spunand asta.
Cred ca, la un moment dat, cu totii scapam vorbe pe care nu ar trebui sa le spunem si pe care mai apoi, le regretam.
Uneori e greu sa te controlezi cand esti nervos.
Incearca s-o intelegi daca ti-a dovedit pana-n prezent ca te iubeste si ca, pentru ea, esti perfect asa.

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru anonim_4396):

Meriti funda...imi dai si mie jumate din ea pentru ca...gandim la felwinking tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

laughing
Mersi! :*

| MicSiRau a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Cine eu?laughing

8 răspunsuri:
| timeea7 a răspuns:

La prima intrebare iti raspund sincer ca desii il iubesc pe iubitul meu, ma uit si dupa altii(asta nu inseamna ca trec la fapte)..Fidelitatea nu consta in faptul ca te uiti dupa altii/altele, Nu cred ca exista o persoana fie baiat, fie fata, care nu se uite dupa altii/altele.(cine spune ca nu, MINTE).Asa este omul..aici e vorba de atractie, cand vedem ceva frumos ne atrage. Punct
Iar la a doua intrebare raspunsul e tot afirmativ.S-a intamplat sa spun lucruri urate la nervi, iar apoi mi-a parut rau.Mi-am cerut scuze..si am mers mai departe! Oricarui om i se poate intampla.

| Keith a răspuns:

1.Daca tin la baiatul respectiv, nu ma mai intereseaza alti baieti, si cum sunt eu de felul meu, pun suflet foarte repede intr-o relatie, si nu ma intereseaza alti baieti.In schimb daca vad pe altcineva frumos, da ma uit la el dar doar atat, cum va fug ochii si voua cand vedeti pe una frumoasa pe strada.As fi ipocrita daca nu as recunoaste.
2.Adevarul este ca la suparare, omul spune multe lucruri pe care le regreta dupa dar totodata spune si adevarul cand e suparat, iti spune niste lucruri pe care nu ar putea sa ti le spuna niciodata cand e calm, mie mi s-a intamplat si cu partenerul si cu familia, dar dupa am regretat amarnic chiar daca ma descarcam spunand adevarul fiind nervoasa.

| MicSiRau a răspuns:

Esti frustrat? Lasa relatia sa mearga de la sine. cum si noi ne gandim la alte femei asa se gandesc si ele la altii. daca va fi sa i se ia de tine i se ia, nu ai ce face dar cel mai bine e sa aveti incredere unul in altul sa vorbiti deschis, iar cu vorbitul urat. se poate intampla oricui la nervi, depinde de persoana poate ai gresit si u pentru ca la ce intrebari ai pus aici esti genul ala gelos, cicalitor, care pune intrebari multe. Poate ar fi cazul sa te "revergorezi" putin si sa nu stresezi fata pentru ca o sa i se ia de tine

| Angelinagabrielamarina0 a răspuns:

1. Da, daca este frumos si ne da oleaca de atentie, ne sta gandul la el. 2.De multe ori daca suntem certate cu parinti si prietenul imi cere ceva si explicandu-i ca nu pot, indiferent ce vrea(de exemplu poate vrea sa iesim sa ne vedem macar 10 minute)insista, imi vars nervii pe ei, il fac sa incheiem subiectul prin orice mijloc, daca este necesar il injur laughing iar dupa un timp ma gandesc la ce-am facut, regret si il impac explicandu-i cum sa procedeze data viitoare sa nu ma mai faca sa reactionez asa.

| KiwiKardashian a răspuns:

O fata se uita la un alt baiat si il admira pentru a-l face gelos pe prietenul ei, ii pare si mai simpatic iubitul cand vede ca se supara oarecum cand ea il admira pe altul sau il admira pe altul pentru a-l schimba pe iubitul ei si a-l face asa cum si-l doreste ea (de ex. cu bicepsi, inteligent, patriot, etc.) iar daca te certi cu parinti nu ai cum sa iti injuri iubitul, e inacceptabil, daca ti-e ti s-au intamplat lucrurile astea inseamna ca ea s-a plictisit de monotomia asta si vrea ceva mult mai interesant, probabil ea acum cauta distractie.