| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai luat anticonceptionale si dupa o saptamana // doua ti-a venit menstrutia, dupa menstruatie e posibil sa ramai insarcinata?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti sa si nasti.

| raulberara99 a răspuns (pentru darrio2007):

"campionul zilei"
hmm, doar cu numele, patetic

| darrio2007 a răspuns (pentru raulberara99):

Daca ai vedea profilul meu ai vedea ca nu e asa. Dar ce sa ceri unuia care se joaca cu scula pe langa savarina dar nu stie ce sa faca cu ea.

| mihai69 a răspuns:

Dacă întrerupi tratamentul cu a.c., desigur

| Zeyneph a răspuns:

Nu. Nu poti ramane insarcinata dar desigur anticonceptionalele trebuie sa le iei in fiecare zi, la aceeasi ora (1 ora+ - ). Daca nu prea ti cont de ele s-ar putea sa ramai insarcinata.