| Mario765 a întrebat:

În data de 31 octombrie i am introdus degetul în vagin iubitei mele dupa ce mi am atins vârful penisului pe care se afla lichid preejaculator, acest lucru s-a intamplat la 4 zile dupa ce i s-a terminat ciclul, la 21 de zile, am facut 2 teste de sarcina care au ieșit negativ ambele, deoarece eram speriați, chiar daca ea nu a avut și nu are niciun simptom pana in prezent respectiv 4 săptămâni, burta arata exact la fel, nu s-a schimbat absolut nimic cu excepția faptului ca i-a întârziat 6 zile....credeți ca mai exista vreo sansa sa fie insarcinata chiar și după acele 2 teste făcute la timp? Tin sa menționez ca are ciclul neregulat... va mulțumesc in avans!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect in privinta posibilitatii de a exista chiar si o sarcina pur ipotetica, este un NU cat se poate de categoric. Sanatate!

| Mario765 explică (pentru corbulalbrosu):

Va mulțumesc! Ea este foarte linistita si sigura de asta, dar eu sunt ingrijorat in legatura cu o posibila sarcina...mulțumesc încă o data!

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt șanse. Dar tu mai joacă-te cu degetul, poate reușești.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Num este imposibil sa fie vorba de sarcina acum. Stati amandoi linistiti, zau asa big grin

O seara frumoasa sa ai!

| Mario765 explică (pentru DoarBogdan):

Mulțumesc la fel!

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa fie gravida pentru ca i-ai introdus degetul in vagin cand era in perioada infertila.

| #sexplicatii a răspuns:

Salut,

Experiențele sexuale nu sunt mereu ca în filmele porno, iar din cauză că nu cunoști unele lucruri, poți ajunge în situații urâte.

Podcastul #sexplicații se specializează în educație sexuală.

În ediția despre filmele porno am discutat cu Anne-Marie Chelariu despre problemele abuzului de materiale pornografice, de ce sexul în realitate nu e ca acel din filmele XXX. Anne-Marie ne-a spus despre experiența sa când a văzut prima dată un film porno și în ce circumstanțe, dar și cum a reacționat. Am vorbit și despre statisticile din România și Republica Moldova, cum filmele porno afectează percepția de sine, cine sunt cei mai activi utilizatori și de ce.

În episoadele podcastului vei descoperi mai multe lucruri despre primul sex, menstruație, pastile contraceptive, poluții nocturne, orgasme, filme porno, masturbare și alte subiecte despre educația sexuală.

Ne poți asculta:

Pe canalul de Youtube Sexplicații: https://www.youtube.com/channel/UCxLfJnlwaxdjO7QjN92F5sg

Pe Apple Podcasts:
https://podcasts.apple.com/......1497343891

Pe Google Podcasts:
https://podcasts.google.com/......N0L3Jzcw==

Pe Anchor:
https://anchor.fm/sexplicaii

Pe Spotify:
https://open.spotify.com/

Dar și pe Instagram:
https://www.instagram.com/sexplicatii/

De asemenea, ne poți contacta la adresa de mail: podcast.sexplicatii@gmail.com

| Madalina1837 a răspuns:

Imposibil. Stati linistiti ca ii poate întârzia si de la stres, schimbari hormonale, sau doar pentru ca e neregulat. Baftăhappy

| Mario765 explică (pentru Madalina1837):

Mulțumesc!

| Madalina1837 a răspuns (pentru Mario765):

Cu drag happy