| MihaelaMiha79 a întrebat:

Daca el a ejaculat in afara, nu s-a sters si dupa cateva secunde a "intrat" iar, exista riscul de a rămâne insarcinata?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca si cum ar fi ejaculat in vagin, nu e absolut nici o diferenta

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista 100% risc, daca tu erai in perioada fertila.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ești în perioada fertilă ai mari șanse.

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti in perioada fertila, da, exista sanse ca sa ramai gravida.

| Roliii a răspuns:

O sa ai gemeni laughing

| Robi673547 a răspuns:

Da, ramane sperma pe canal 100% si din cauza excitatiei exista posiilitatea de a se scurge apoi in vagin.

| Moon1997 a răspuns:

Da deoarece a ramas pe canal...

| dreams0423 a răspuns:

Da, pentru ca canalul nu s-a golit si chiar daca nu simte acesta se goleste in timp ce continua actul