| Elenutza95 a întrebat:

Iubitul meu mi-a bagat degetul in vagin dupa ce a ejaculat si sa sters pe maini, exista riscul ca eu sa raman insarcinata spuneti-mi va rog!

14 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Daca erai in acea parte a lunii cand riscul de sarcina este maxim si anume in perioada fertila, atunci sansele cresc.

| Pacala a răspuns:

Da, exista riscul. Normal ca da. Test de sarcina la 21 de zile dupa idiotenia asta pe care ati facut-o happy

| Pacala a răspuns:

P. S: numai iubit nu e ala. Dobitoc, imatur si nepriceput sigur este. Da nici cu tine nu mi-e rusine happy

| Miauti a răspuns:

Cretaker are dreptate! si il consider clarvazator.

@Robertosi eu te sfatuiesc sa te mai documentezi.

| DevilLife a răspuns:

Nu esti insarcinata dar pentru linistea ta fa un test peste cateva saptamanibig grinai sa vezi ca totul va fi bine...si data viitoare spune-i iubitului tau sa se spele pe maini inainte de ati introduce degetul in vagin; e mai bine si pentru linistea ta dar si pentru igiena

| Cretaker a răspuns:

Ha ha ha, auzi ''iubitul meu''.

...nu ai un iubit, nimeni nu te iubeste.Esti o singuratica...si nu vei ramane virgina, ti-o vei pune cu mlti in care o sa ai mare incredere.

Vei duce lipsa unui prieten adevarat, toti te vor vrea nu pentru ce esti, ci pentru se-

-m'a luat valul, despre ce vorbeam?

| BoBBy a răspuns:

Mici sanse.
ps: da cum tia bagat din greseala mana?laughing

| Patry a răspuns:

Vai de mine Elena cum sa ramai insarcinata, nu exista niciun risc sa fim seriosi.straight facestraight facestraight face

| Ancuutsa a răspuns:

14 anithinking

| robertosi a răspuns:

Pai nu prea cred ca ai putea ramane fiindca eu siu ca spermatozoizi mor in contatul cu aerul dar ca sa fi mai sigura ti-as recomanda un consult la ginecologie sau dupa 2 saptamani sa incerci un test de sarcina dar cel mai bine ar fi sa te duci la ginecolog sau poti sa iti dai seama singura daca ai o stare de rau sau voma sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm...cam e riscul. dar sa speram ca nu

| Al3xYoo a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata.

| Elenutza95 explică:

Deci el a ejaculat in prosop... dar putin din ce a fost pe penis a ramas pe mana lui... iar din greseala mi-a bagat mana in vagin raspundeti-mi va rog! crying

| Elenutza95 explică:

Multumesc ca m-ati mai linistit imi sunteti de mare ajutor