| maria9344 a întrebat:

buna TPU! Daca mi-am bagat un deget intreg in vagin. credeti ca m-am dezvirginat. am avut o durere mica de tot. si nu stiu ce sa cred...

Răspuns Câştigător
| xXx_6966 a răspuns:

Mai esti virgina.cand te dezvirginezi iti curge putin singe.si te ustura putin,,, cel putin te dezvirginezi la primul contact sexual...
Sper ca te-am ajutat,,, Funda?

9 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Pai nu mai ai himenul intreg, si nu vei mai sangera la primul contact sexual si mai esti virgina doar mentalwinking

| TipulVerde a răspuns:

Incearca cu un facaletz sa verifici.

Răspuns utilizator avertizat
| Iubiţica95 a răspuns:

Sigur ca nu mai esti.du-te la un ginecolog poate ai ramas si inscarcinata? big grin Glumesc
p.s. cine naiba te pune sati bagi degetele acolo...

| CristinaCrisy a răspuns:

Esti inca vitgina pentru ca atuncu cand esti dezvirginata iti curge putin sange si te doare mai tare...

| basexcu a răspuns:

Mai incerca! Cand o sa poti baga toata mana nu mai esti virgina.

| Lexycesium a răspuns:

Stai asa sa ma gandescthinking De unde dracu`vrei sa stim noi?

| ilov3y0u a răspuns:

laughing chiar asa ai ajuns? laughing

| MonicaBla a răspuns:

Eu una iti recomand sa iti mai bagi un deget, 2 ...pentru orice eventualitate...ca sa iti dai seama daca mai esti sau nu virgina.