| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, acum o săptămana am facut pentru prim data dragoste cu pritena mea, si mi-a introdus un deget in vagin ( tin sa precizez ca are degetele scurte ), este posibil sq ma fi dezvirginat? am avut o durere mica / înțepare plăcuta.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin masturbarea cu degetul, asa numita "degetica" nu se ajunge la dezvirginare.Indiferent cat de scurte sunt degetele acestea intra in vagin prin perforatia existenta din simplul motiv ca himenul este pozitionat exact la intrarea in vagin la cca.0, 5-1, 0 cm adancime. Va puteti masturba fara nicio grija deoarece dezvirginarea se produce doar in momentul in care un penis este introdus fortat in vagin si astfel himenul este rupt/distrus.

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Probabil te-a deflorat, oricum nu iti trebuie himenul, caci esti gay. Buna seara.

| RobertMoon a răspuns:

Daca nu ti-a curs sange nu te-a dezvirginat cel putin teoretic.

| Clausd10 a răspuns:

Daca tot te-a deflorat, incearca si cu un baiat. E mai fun.

| Eusiea12 a răspuns:

Multumesc ca tii sa apreciezi ca am degetele scurte! stai linistita ca nu te-am dizv!