| anonimus_4273 a întrebat:

Care este treaba cu filmele cu lesbiene?
Sunt barbat si ma uit la filme cu lesbiene, ma excita foarte mult?
Este vreo problema? Daca da de ce?

Răspuns Câştigător
| Dya_2611 a răspuns:

E tare misto sa te exciti. Poate ca le vezi goale si de aia, daca te uiti la filme unde un baiat si o fata fac sex parca iti e "ciuda" pe baiat dar daca sunt doua fete te poti gandi ca amandoua sunt ale tale.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Iti da impresia de menaje-a-trois.Eu asta cred!

| Flav a răspuns:

E ok, bine ca nu te uiti la filme cu gay. laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Pasarea malai viseaza!

| glamour a răspuns:

Am observat ca pe multi va excita sa vedeti 2 fete ca se saruta. Nu e nicio problema, fiecare cu placerile si fanteziile lui/ei

| alexandru04 a răspuns:

Pai este normal sa te excite 1 fata. dapai 2:X

| GoguSteriade a răspuns:

Acestea sunt pacate de moarte fiule, vei fi pedepsit pentru desfraul pe care il priveai.

Nu, stai linistit, e foarte normal. enjoy yourself.winking