| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat este atent la o fata si ii face complimente inseamna ca o place? Multumesc! Dau funda si vot pentru raspunsul cel mai bun.

5 răspunsuri:
| Addah a răspuns:

Poata sa o placa sau poate doar sa fie politicos. Mai bine uita-te daca se comporta asa si cu alte fete. daca nu, atuuuunci e vorba de mai mult decat politete.winking

| hunterpainting a răspuns:

Nu neaparat.

Răspuns utilizator avertizat
| xzzyzy a răspuns:

Foarte probabil... Dar nu asta e raspunsul pe care il vrei. Iar ca ma intrebi e ceva ce nu iti pot raspunde exact... Cel mai bine ar fi sa il intrebi dar sa fiti singuri altfel nu are curajul sa spna ceea ce simte si inca ceva: sa stii ca ai sanse foarte mari deci s-ar putea sa ai noroc

| LALABENDTABI a răspuns:

Da te place si e atent sa nu te jicneasca cu ceva