| Loryoficial a întrebat:

daca o fata ii face complimente unui baiat inseamna ca fata aceea il place pe baiat?:S

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi doar o simplă simpatie.
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Nu neaparat puteau sa fie complimente stricte doar la felui lui de a fi si nimic altceva

| RoxAnana a răspuns:

Depinde de situatie...se poate sa ii placa sau doar sa se simta bine facandu-i complimente...

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Nu neaparat...de cele mai multe ori da... dar poate fata respectiva chiar te admira sa zic asa si deaceia iti face complimente

| Delire a răspuns:

Da! 99%

| emillie a răspuns:

Da, sau poate este doar amabila. Trebuie sa analizezi si celelalte semne inainte sa-ti dai seama exact.

| Angel_4421 a răspuns:

In general da.Acum depinde si de ce complimente, si de felul in care ii le face, dar si cate ii face. O poate face doar in gluma, sa isi bata joc.Depinde.Sper ca te-am ajutat:*

| glamour a răspuns:

Nu. Poate vrea sa fie amabila, sau chiar ii place o anumita parte a corpului, sau cum iti ta freza, sau cum iti sta imbracat cumva. Incearca sa nu tragi concluzii pripite.

| MeMyseIf a răspuns:

Da, normal ca asa intelege ala.
Cu toate ca in zilele noastre merge asa tendinta, eu sunt contra. E o lege
nescrisa, care pluteste prin aer si n-ai cum s-o schimbi. Fetele sunt prea gingase si dragalase, pentru a face complimente baietilor, sau sa faca primul pas.nu,nu e ok...

| Annelieseee a răspuns:

Cu siguranta da,
Dar se intamplz si numai de simpatie cate odata... dar rar.
Tot ce trebuie este sa afli cat mai multe de la prietene ei
Crede-ma merge...
Funsitza?:*

| BlueEyes90 a răspuns:

Depinde de relatia intre cei doi.
Daca sunt niste prieteni foarte apropiati, iar fata ii face complimente baiatului, acesta nefiind singurul semn ca-l place, atunci da.
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca da.

___________________________

Pentru cei interesanti, intrati pe http://TheKingdomOfTheClouds.blogspot.com
Poate va regasiti intr-o 'opera' de-a mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vin din suflet complimentele alea cred ca da, dar daca sunt "la vrajeala" cu siguranta nu...

| alee_9485 a răspuns:

Nu de fiecare data