| alle1998 a întrebat:

Daca un baiat imi cere numarllu de telefon si imi face complimente inseamna ca ma place?
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Draga mea, se pare ca ai pus laba pe o capturaaa! happy
Nu trebuie sa te ingrijorezi, el vrea sa fie in contact cu tine, si vrea intr-un fel sa iti arate ca simte ceva! Asa sunt baietii, mai rusinosi, dar sunt si unii care nu ai rusinelaughing!
Tu te vei obisnuii, rasp cu aceeasi moneda smug... inreaba-l si tu nr de telefon, si flirteaza, daca crezi ca nu te place, incearca sa il faci gelos, vorbind cu un alt baiat, sau despre un alt baiat prin preajma lui laughing)! Asa fac eu, si atuncia sunt sigura happy, ori lupta pentru mine, ori nu laughing
Insa daca totul e bine, puteti sa fiti impreuna, si gata basmul -contuinua laughing

Sper ca te-am ajutat! big grin

12 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Da

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Alle:*! Nu, neaparat. Poate baiatul respectiv vrea sa fie politicos cu tine. vrea sa va imprieteniti. Dar, daca se uita la tine incontinuu, iti zambeste, te mai ia in brate din cand in cand atunci, poate ca te place. Il poti intreba. Nu-i nici o rusine. happy

| Maria002 a răspuns:

Buna! Inseamna ca da si ca tiai gasit iubit... daca iti plk si tie YaYaY pentru tine
Sper ca am ajutat!

| TeManancCuNutella a răspuns:

Cam da, numai ca nu neaparat. Poate vrea sa te cunoasca mai bine, sau vrea sa fiti pr buni.
Dar daca te place, o sa te enerveze, sau sa te copieze...
Sper ca ti-am fost de folos! :*

| Barbiiie95 a răspuns:

Da.

| crysty97 a răspuns:

Logic
winking

| SerbanSnake a răspuns:

Pai cam da,insa incearca sa il cunosti mai bine vezi daca si tu il placi pe el nu da nr de tel la ori si cine, desigur daca il stii bine eu zic sa numai astepti, ca love is 4free, asa ca bafta!

| criss_2399 a răspuns:

In general da...dar mai mult conteaza cum o face...

| DeNNysyK a răspuns:

Este posibil sa te placa si chiar sa vrea sa aiba o relatie cu tine. Oricum nu te opreste nimeni sa îi dai numarul. nu ai nimic de pierdut ci doar de castigat. Daca nu un iubit nou atunci poate chiar un nou amic. MULT SUCCES! ti pup

| springandsummer a răspuns:

Sunt sigura ca vrea altceva de la tine.II place cum arati, daca va cunoasteti de mai mult timp si inainte nu iti facea complimente poate ca te place dar ia-o usor si da-ti seama ce vrea cu adevarat

| proorocul a răspuns:

Sigurhappy te place

| Andrei_7644 a răspuns:

Bineinteles, cel putin asta as face eu daca as simpatiza pe cineva.