| Saitamalel a întrebat:

Daca un baiat se masturbeaza in cada si ejaculeaza in ea si daca ajunge la el in..., se intampla ceva? Doar curios.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut nimic, in modul cel mai sigur posibil de explicat.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti fata sau baiat?
Ca sa incercam sa-ti intelegem logica asta fenomenala, care ti-a scos teoria asta pe gurita.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce s-ar putea intampla? Indiferent unde ar ajunge/ar intra sperma proprie?

| Saitamalel explică (pentru corbulalbrosu):

Da, ma refer in partea dorsala, s-ar putea intampla ceva?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si daca dupa ajunge la el... cine?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Doar daca esti constipat aluneca mai bine fecalele.

| Saitamalel explică:

Deci, indiferent unde ar ajunge, nu pateste nimic, nu? Doar ma asigur. Dau funda.

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru Saitamalel):

Rămâne gravid mane. unde ai trăit până acum? Orice bărbat rămâne gravid dacă îi intră spermă în cavitatea anală, ai foarte mare grijă cu asta, că nu e de glumit, nu cred că vrei să fi tatic de acum

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Saitamalel):

Absolut nimic, in modul cel mai sigur posibil de explicat.