| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu la ce categorie sa pun intrebarea asta tampita.Nu cred ca a trecut vreun baiat prin asta ca sa stie exact, totusi
ce se poate intampla cu un barbat daca nu se masturbeaza sau daca nu intretine relatii sexuale in putine cuvinte nu ejaculeaza de cativa ani?
Sa presupunem ca nu are nici chef de lucrurile astea. Cantitatea de sperma se aduna si il afecteaza cu ceva? Nu pe bune acum

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sperma este produsa in mod constant insa cantitate ramane aceeasi fiindca surplusul este resorbit de tesuturile organelor aparatului reproducator. Nu se intampla absolut nimic rau sau sa fie afectat fizic. Insa poate fi afectat psihico-mintal, mai mult sau mai putin, precum ajung majoritatea calugarilor ''total''... abstinenti. laughing

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Dacă s-ar aduna, într-o perioadă de un an ai fi avut niște testicule mai grele (si mari in volum) decât masa ta corporală.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Sunt fata.Nu am testicule, nici grele nici usoare laughing

| minrest a răspuns:

Se produce din ce in ce mai putin. Nu se intampla nimic special. Dar daca nu e asexual, nu are rost sa nu se masturbeze. Iar daca e adolescent, va elimina lichidul seminal in somn.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Lipsa de sex are influente psihice si asupra persoanelor de gen feminin. Cauta pe net care sunt binefacerile masturbarii sau a sexului. De asemenea ce patesc femeile care nu fac sex.

| HazelEyes77 a răspuns:

Fizic nu i se intampla nimic daca e abstinent mult timp.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pateste nimic, pânã la un moment dat când ii sunt pline si are vise ude, face pe el in somn in timp ce are vise cu tenta sexuala. Te-ai prins tu.