| mihaeladulcikk a întrebat:

Dau funda! oare ma mai iubeste? am fost o perioada impreuna, dar ne-am despartit, deoarece el trebuia sa plece in spania...si a zis ca e mai bine sa ne despartim decat sa suferim, iar acum mai tot timpul ma alinta cu apelativul " mea", ieri i-am trimis un sms, iar astazi a intrat special pentru mine, pentru a-mi raspunde la acel sms, zicandu-mi ca nu are mesaje, iar dupa 10 minute a iesit thinking oare mai tine cat de putin la mine puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Da, tine la tine. Numai ca incearca sa nu te alinte sau sa iti spuna ca te iubeste pentru a nu iti trezii sentimentul de iubire fata de el si sa suferiti ca nu va puteti vedea. de aceea a ales sa terminati cat este frumos pentru. a nu ajunge sa fie dureros

[funda, am fost sincer]

1 răspuns:
| Andreea_3517 a răspuns:

Vai stiu cum e.straight face ii atat de urat si la mine a mers in sp si a zis ca nu stam ca nah si inainte de a mere m-a sarutat si in sp vb asa mai rece cu mine sa numi dea sperante si i-am arata ca il iubesc asteptandul pana a venit cand a venit iar nu a vrut si apoi mai tarziu a vrut si am ramas impreuna inca si sigur o sa tina daca la mine a tinut si nu vb decat pe mess si nici nu stiu cat ii placea de mine ca i-a placut inainte si nu am vrut eu si apoi am vrut el si el a mers dar pana la urma am reusit partea proasta e ca azi a plecat iar in sp si am plans de nu am mai putut toata tremur intruna... sper sa vina repede ca ii atat de urat