| mihaeladulcikk a întrebat:

Dau funda! oare ma mai iubeste? am fost o perioada impreuna, dar ne-am despartit, deoarece el trebuia sa plece in spania...si a zis ca e mai bine sa ne despartim decat sa suferim, iar acum mai tot timpul ma alinta cu apelativul " mea", ieri i-am trimis un sms, iar astazi a intrat special pentru mine, pentru a-mi raspunde la acel sms, zicandu-mi ca nu are mesaje, iar dupa 10 minute a iesit thinking oare mai tine cat de putin la mine puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Madilyn a răspuns:

Dupa parerea mea el inca tine la tine.
Daca a plecat in Spania si ti-a zis ca e mai bine sa nu suferiti, s`a referit in special la tine. Te iubeste si nu vrea sa suferi.pentru. ca e foarte greu sa stai departe de persoana iubita [ti`o spun din proprie experienta ].
Daca tii mult la el si vrei sa va impacati, incearca sa vorbesti cu el si explica`i ca oricat de greu ti-ar fi sa stai departe de el, tot mai bine e sa fiti impreuna. Ai fi mai fericita si mai linistita, iar durerea inimii te va face sa simti ca traiesti.
Sper sa va impacati.Mult noroc si sa fiti fericiti.
Iar daca, in cel mai rau caz nu vrea sa mai fiti impreuna, sa nu fii trista. Nu uita ca nu e ultimu` baiat din lume si ca viata merge inainte! :*

4 răspunsuri:
| RimePeHartie a răspuns:

Da...inca tine la tine. Se gandea la tine cand a zis ca mai bine va despartiti. Nu vrea sa crezi ca esti legata de el, vrea sa iti dea sansa sa fi cu altcnva. Iubirea la distanta nu tine

| sweet_1875 a răspuns:

Cred ca mai tine la tinewinking

| Dany82 a răspuns:

Dac nu te mai vrea sunt liber baga id de mess:by_mafiotu98winking

| ORGiGii_1610 a răspuns:

Nu stiu daca te mai iubeste.
Dar daca este adevarat ce ai scris tu cu siguranta tine mult la tine.
incearca sa ii arati ca inca il placi(nu prea evident(nu te da de goal))el va intelege si daca te place va face el pasul cel marebig grin