| Inna_4672 a întrebat:

Dau funda sh vot celor mai bune sfaturiwinking
In urma unui "joc" m`am indragostit de un baiat de varsta mea. Il cunosteam din copilarie, dar parca atunci l`am vazut cu adevarathappy. Cateva luni bune ne-am apropiat foarte mult, vorbeam de fiecare data cand ne vedeam. El venea la inceput la mine, apoi am inceput si eu. Am iesit intr-o zi cu el si mai multi prieteni, si imi bateau unele apropouri despre mine si el. Mai tarziu mi-a zis o fata ca el ma place, dar nu crede ca e momentul sa spuna, si imi va cere prietenia, iar ea mi-a zis inainte ca sa stiu la ce sa ma astept. Apoi, a mai trecut un timp in care lucrurile se petreceau normal. Intr`o zi stateam cu el sh o amica m`a intrebat in gluma daca il insel pe baiatul de care imi placea inainte. De atunci nu a mai stat atat de mult cu mine, si o prietena de`a mea a zis ca a aflat de la iubitul ei ca baiatul de care imi place mie ii place de ea.sad Ce sa cred?
Ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

Poate te placea, dar auzind ce a zis prietena ta a renuntat la ideea de a mai avea o relatie cu tine si a trecut la altcinevahappy

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Te-a plcut dar fufa aia de prietena a ta si-a bagat nasu'. asta e soartha.

| poinarumihai a răspuns:

Pai in primul rand intreaba-l pe baiatul iubit de tine daca te iubeste cu adevarat si daca nu zii lu prietena aia a ta daaca o iubeste pe ea