| SpeșălGirl a întrebat:

De cateva zile a inceput sa imi placa de un baiat (trebuia sa fim impreuna mai de mult.Mi-a dat cerere si l-am bagat in seama.Din ziua aia,numai eu incep discutia, niciodata el.Dar faza e ca atunci cand vorbim aduce si el subiecte, nu ma lasa sa vorbesc ca proasta.Si pare interesat,adica nu e sec sau ceva, sa se vada ca nu are chef de mine.Credeti ca e ok daca il mai bag asa in seama?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este ok.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca zici ca se implica in discutie, e ok. Totusi, n-ar fi ok sa iei doar tu initiativa. Cel mai bine ar fi sa faci un ultim pas spre el, decat sa te chinui cu 1000 de pasi marunti. Spune-i ce simti pentru el, prin sms sau pe FB (daca nu poti fata in fata) si vezi ce reactie are. Daca e interesat, va sti sa duca treaba mai departe happy.
Daca nu, aia e! Baieti mai sunt...

| LoveSaGAME a răspuns:

Si mie imi place de o fata, si mereu inep eu discutiile...
Dar pe mine m-a motivat o poza care scria
"Iubesti-pierzi
Pierzi-lupti
Lupti-castigi"
SAU
Daca vezi ca da de belele apara-l
(ca eu sterg pragul cu ei daca se ia de ea)