| Zyrk a întrebat:

De ce dupa ce ma masturbez, la un interval de timp intre 5-30 de minute trebuie sa urinez?

8 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Vezica nu face fata!

| Zyrk explică (pentru SerafimHD):

Iar in cazul primului act sexual ce voi face? am sa urinez in ea? eu nu cred ca e o idee buna.

| SisMusic a răspuns:

Deoarece in timpul masturbari se aduna o anumita cantitate de lichid in vezica!

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Masturbarea te BLESTEMA. Masturbarea reprezintă acțiunea de autostimulare, excitare manuală a organelor sexuale, de către barbați sau femei. Actul mai este impropriu denumit onanie sau onanism. Deci in concluzie Kintzi stie mai bine.Astazi am aflat si eu tot de la el, tainele placerii fizice si sufletesti.Si ca sa-ti raspund la intrebare normal ca trebuie sa urinezi, asa se duc la vale pacatele, stii si tu ca masturbarea este cel mai mare pacat stiut de Kintzi de cand manca prima oara crempita. Iti urez bafta, iubito :*:*:*:*.

| Zyrk explică (pentru XxPaPuShIcACuFiTzExX):

Multumesc, si. sunt baiat happy

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns (pentru Zyrk):

Stiu iubita ca esti baiat, felicitari:*:*:*:*.

| Necrophilia a răspuns:

Normal e sa te caci in flacari, dar na.

| MαℛყshKα a răspuns:

In cazul in care exista tulburari de mictiune (urinati mai mult de 4-5 ori pe zi, modificari in aspectul urinei, existenta unor secretii uretrale) ar fi bine sa apelati la un medic urolog pentru efectuarea unui examen al urinii., am mai auzit ca e oarecum de bine pentru ca ajuta la curatarea uretrei dupa prima ejaculare.