| bogdan133 a întrebat:

De ce se joaca cu mintea mea? Aceasta este intrebarea. De ce o colega rade la toate glumele si povestile mele (amuzante) si este prima care se uita la mine si imi zambeste, De ce cea mai buna prietena a ei cand ea a revenit la scoala (dupa ce a lipsit cateva zile ) imi spune ' Bogdan uite cine a venit la scoala si mi-o arata pe ea' si ea incepe sa imi zambeasca. De ce spune ca ' Mereu cand aud melodia Gangnam style MA GANDESC LA TINE ' ( a fost doar un fel de a spune? dar cand asculta melodia sau se gandeste la mine mai mereu?. De ce cand am fost la bal si am stat la vreo' 5-6 scaune de ea, ea ii spune colegei de langa ea sa fac schimb cu mine sa stau eu langa ea, si timp de 4 ore am ras amandoi si ne-am simtit super, ea a inceput sa imi puna mana pe picior etc. eu sa ma apropri de ea si sa imi spuna ca 'maine te omor la scoala'! De ce a doua zi la scoala cand s-a dus unu langa ea a inceput sa vorbeasca cu el ( inseamna ca nu simte nimic pentru mine si totul pentru ea a fost o joaca? ) FUNDA MARE. Ptr ca eu nu stiu ce sa mai cred!

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Inseamna ca e indragostita tine prostutule :d Dar ar vrea sa reactionezi intr-un felwinkingSucces! Cucereste-o omule daca iti place!

7 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Prietene,poti sa afli intr-un singur mod lasi timiditatea deoparte te duci o fixezi cu privirea si ii spui ca o placi si vrei s-o inviti in parc la o plimbare. Apoi cu nonsalanta pleci.Reactia ei nu se va lasa asteptata prea mult.

| TrooololololololoJR a răspuns:

Bamboocha

Răspuns utilizator avertizat
| DITO a răspuns:

Eu propun sa-i furi un sarut http://blog.dito.ro/articole/cum-sa-furi-un-sarut/ asta ar putea sa va lege ca sa fiti impreuna cu "acte-n regula".

| puffy04 a răspuns:

Te place dar probabil a incercat sa arate ca nu e moarta dupa tine(desi se pare ca e)si a vorbit si cu alt baiat, doar doar sa iti starneasca si tie cumva interesul. Vorbeste cu ea si vezi care e treaba desi e evident ca te placehee hee

| AngelliGina1981 a răspuns:

Daca te place pe tine asta nu inseamna ca nu mai are voie sa vorbeasca si cu altii, nu fi gelos. Da, te place, incearca sa-i faci jocul.

| aKylie a răspuns:

Da te place looooll