| alexsil05 a întrebat:

Sall TPU, cum am inceput scoala, am văzut ca o fata tot se uita la mine si daca ma uit mai mult timp la ea începe sa zâmbească, rade la toate glumele spuse de mine (colega de clasa, cam rusinoasa)
Ma place
Funda!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce romantic, du-te si vorbeste cu ea

| Freya1 a răspuns:

Da posibil sa fie dragoste la prima vedere.Iar daca si tie iti place de ea ar fi bine si frumos sa vorbesti cu ea ca sa nu aiba o dezamagire de la inceputul scoli

| WaterDrop a răspuns:

Poate ai ceva pe fata si rade la glumele tale pentru ca vrea sa fie amabila.Cine stie, mai bine o intrebi.

| sweetangels a răspuns:

Da, categoric te place. se spune ca atunci cand iti place de cineva, razi si te uiti spre persoana de care esti atras.

| Nothing1293829 a răspuns:

Da cred ca e dragoste la prima vedere mai bine vorbesti cu ia pana nu e prea tarziu. Eu am patit-o.