| lucy3sky a întrebat:

De ce unele fete nu recunosc ca le place de un baiat,, mai mult decat atat spun si ca nu il plac in fata prietenilor? Multumesc!

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De mincinoase si ipocrite ce sunt ele. Astea sunt fete? Eu nu cred.

| AR1373 a răspuns:

Depinde de modul in care o intrebi... e normal sa se simta ofensata daca e intrebata in fata unui grup de oameni, mai ales daca sunt apropiati. Fii subtil, priveste detalile, fa miscari potrivite si nu o sa fie nevoie sa o intrebi direct, o sa iti dai seama singur.

| RAY a răspuns:

Ce te face sa crezi ca fetele plac baieti? parerea mea majoritatea se compomit cu noi din motive materiale sau din singuratate

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dispari, viața mea!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde sa dispar la altele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu te duceai deja? thinking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mai gasesc ca tine ma duc

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca sunt imature dar mai ales timide si rusinoase.

| OfataOricare a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu e ceva imatur. Ar fi imatur daca cei doi ar fi un cuplu si ea nu ar dori.

| OfataOricare a răspuns:

Pentru ca daca nu stie daca si lui ii place, le e frica. Pentru ca daca nu neaga e ca si cum ar afirma, iar daca lui nu-i place de ea se creeaza o situatie jenanta. Asa ca mai degraba asteapta sa zica el ca-i place de ea in cercul ala si dupa afirma si ea atractia.

| lucy3sky explică (pentru OfataOricare):

Buna! Si daca fata stie totusi ca iti place de ea si ea tot nu recunoaste ca te place si ea ce inseamna? Este fata prea orgolioasa? Avand in vedere ca da semne ca te-ar place.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru lucy3sky):

Ca e exagerat de imatura si naiva si trebuie sa pastrezi distanta fata de ea. E clar ca nu are treaba cu relatiile pentru inca 5 -10 ani.