| Criyssttinna a întrebat:

De ceva timp m-am impacat cu primul meu iubit..si in timpul asta un baiat de care ma indragostisem mi-a spus ca ma place de mai mult timp.ce sa aleg? cum e mai bine?

8 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Numai tu ii cunosti pe cei in cauza, nu putem hotara noi cum e mai bine. Pune in balanta si vezi ce spune talerul...

| GigiMenta a răspuns:

Cel pe care simti ca il iubesti mai mult.

| LuckyDemon a răspuns:

In primul rand de ce te-ai despartit de primul tau iubit? S-ar putea ca acest lucru sa se intample din nou. Sfatul meu e sa vezi daca baiatul de care te-ai indragostit e de treaba si chiar ii pasa de tine. Poate veti fi fericiti impreuna.

| Criyssttinna explică (pentru LuckyDemon):

Ar fii mai bine sa aleg pe acel baiat nu? pe fostul prieten nu il mai iubesc doar amintirile m-au facut sa ma impac cu el, crezi ca e bine?

| tenutza a răspuns (pentru LuckyDemon):

Cred ca are dreptatehappy

| VampireBlood a răspuns (pentru Criyssttinna):

Dacă nu-l mai iubeşti de ce să te împaci cu el, doar pentru amintiri? Eu zis că ar trebui să-l alegi pe cel care te iubeşte.

| LuckyDemon a răspuns (pentru Criyssttinna):

Bineinteles ca e mai bine sa il alegi pe baiatul acela. Sfatul meu e sa pretuiesti amintirile frumoase dar sa iti continui viata cu altcineva.

| MrMC a răspuns:

Daca esti cu cineva si mai esti indragostita de inca un baiat, alege-l pe al doilea. Deoarece daca il iubeai pe primul nu te mai indragosteai de al doilea!winking