| ClearSky00 a întrebat:

De ceva zile vorbesc cu o tipa de care imi place,si ea m-a invitat sa mergem prin oras sa ne plimbam,zis si facut,ne-am plimbat de ne-am,tot povesteam si i-am spus ca daca cineva are ceva sa imi spuna sa imi spuna direct fara aberatii,dupa cand merg spre casa imi spune ca nu simte si ea, ce simt si eu pentru ea,si cu lucrul asta m-am simtit destul de prost si o credeam speciala si inca o cred,si i-am spus daca macar ramanem prieteni,si ea a spus ca da, si ma gandesc ce sa fac in privinta asta, va rog sa imi da-ti niste sfaturi daca sa mai continui cumva cu ea sau nu

9 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Ignor-o un timp.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca a fost cat se poate de cinstita si ti-a spus in mod direct care este convingerea ei in legatura cu relatia dintre voi, denota ca are caracter si ca atare ati putea ramane foarte buni prieteni in continuare. Succes! big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti continua dar e apoate astepta ca tu sa fii mai direct sa incerci sa o cuceresti prin sarutari cat mai multe, cuvinte frumoase pentru inceput.

| ClearSky00 explică (pentru MihaiNicu23):

Inteleg man da mi se pare ca am pierdut-o

| Pool77 a răspuns:

Welcome to friendzone.

No lasa, nu e ultima.
Bucura-te ca a fost directa si nu te-a amagit.

Treci peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești complet idiot.
Dacă cineva îți spune că nu te vrea, singurul lucru de făcut este să mergi înainte.
De ce să insiști? Să continui... ce anume?
Sunt miliarde de fete și femei pe lumea asta. Încetează să mai fii idiot.

| Mandreiv a răspuns:

Daca a spus ca nu simte pentru tine ceva mai mult decat prieteni ai doua variante, una ii sa speri si sa astepti poate sentimentele se vor schimba, iar asta poate dura mult si bine, sau iti poti vedea de viata, ramaneti amici si iti cauti pe cineva cu care sa te potrivesti.

| nuconteaza777 a răspuns:

Pentru ce sa continui? Ea nu are interes fata de tine, priveste lucrurile mai matur, da-o naibii si gata Dumnezeu cu ea

| MistocarulSRL a răspuns:

Ramîneti prieteni.Ea poate sa te ajute in privita cu alte fete.