| anonim_4396 a întrebat:

de curand am pus intrebare 'ce tip de fata preferati', aproximativ 85% au spus ca o prefera pe cea inteligenta,cumintica si frumoasa, iar aproximativ 15% au spus ca o prefera pe cea vagaboanta. Acum as vrea sa va intreb ce fel de baiat preferati : destept,cuminte si frumos sau vagabont, prost dar frumos?

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Frumos,deștept, "cuminte" și cu bani! laughing

| Noone4u a răspuns:

Frumos, destept insa nu cuminte!laughing

| boylivgume a răspuns:

Celor care considera ca intrebarea mea este stupida : nu mai comentati, iar acest sondaj este pentru blogul meu, pentru neclaritati!

| dydu01 a răspuns:

Buna!
Pai frumos (evident), vagabont, destept (nu ma refer sa fie destept la scoala/liceu ci sa stie sa pacaleasca, sa o obtina ce vrea, sa nu fie mai prejos decat altii) si sa fie la moda (sunt cam materialista la faza asta dar sincer nu imi plac cei care se imbraca ca niste copii de 6-7 ani straight face )
Cam atatwinking!
P.S : Nu mi se pare o intrebare prosteasca happy.

| shadow222 a răspuns:

Intrebari prostesti fiecare are caracterul lui de asta suntem unici... cele 2 intrebari sunt niste intrebari prostesti ai macar 13 ani?

| Smile3 a răspuns:

Destept, frumos dar nu cuminte!laughing..In loc de cuminte, rebel!winking

| DontDifferent a răspuns:

Eu as prefera fata cu care ma inteleg cel mai bine pai sa fie cam inteligenta (cam cat mine nu mai mult ca ma ia draciilaughing ) sa fie cuminte sa nu sara la cearta sa nu ma jigneasca sa aiba 7 ani de acasa si sa ne intelegem

| Shapeshifter a răspuns:

Din intrebari de genul asta nu poti sa faci sondaje. Intrebi poate doar din plictiseala sau sa cunosti membrii site-ului, sau ca sa faci mai multe intrebari.

| CatalaG a răspuns:

Intrebarea este tu din care categorie faci parte daca ai fi in locul meu

| Dragon1234 a răspuns:

Depinde gandeste-te daca il placi pa omul respectiv si ce o sa faci in viitor cu el:=) XD