| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de fata preferati : cumintica,inteligenta si frumoasa sau vagaboanta,cu un grad de iteligenta scazut, dar frumoasa?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu vreau sa traiesc singur pana ma ia Dumnezeu de pe pamant. Serviciul care il voi avea nu imi permite sa stau pe acasa multa vreme si mai ales sant dezamagit in legatura cu femeile.

| boylivgume a răspuns (pentru mgtow):

De ce esti dezamagit Spetsnaz?

| mgtow a răspuns (pentru boylivgume):

Intreab-o pe Legiuitoarea, ea ma intelege cel mai bine.

| boylivgume a răspuns (pentru mgtow):

'Legiuitoarea' laughing), mai exact?

| Picasso a răspuns:

Bruneta si isteata, si sa poarte okelari laughing

| boylivgume a răspuns (pentru Picasso):

Poza mea de profil, picasso?

| Picasso a răspuns (pentru boylivgume):

laughing nu, k nu pare a fi tocilara! e doar de bibelou

| Alexandru0007 a răspuns:

Spune repede care e problema ta, nu ne lua de la distanta asalaughing

| wolder a răspuns:

Orice barbat care se respecta cred c-ar alege prima varianta de fata. Ce barbat vrea langa el o vagaboanta? Draguta intrebare sa vedem si noi fetele ce-si doresc barbatii astiathinking

| Voidwithin a răspuns:

Daca as gasi o fata ca prima nu as las-o pana nu se insoara cu mine...laughing

| Isabella95 a răspuns:

A doua varianta prefer.

| dorin1995 a răspuns:

Deci eu socotesc sa fie cuminte si nu neaparat cine stie ce inteligenta sa fie de gasca nu c.u*va., si muncitoare

| Smile3 a răspuns:

Eu sunt de parere c 1 barbat are nevoie si de putina "Adrenalina"laughing alaturi de partenera...Frumoasa, inteligenta s rebela, "nebunatica"( ca sa zic asa!)...dar rebela, NU vagaboanta!(e o mare diferenta!)

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Prima varianta...tu unde te-ai incadra?

| boylivgume a răspuns (pentru Stanciu_Anees_1986):

Cu siguranta nu ma incadrez in a 2-a Anees!

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns (pentru boylivgume):

Ok.ms pentru raspuns happy, si scuzele mele daca te-a ofesnsat cumva intrebarea mea...

| cicika a răspuns:

Cumintica si frumoasa toti prefera!

| Stefanel1234 a răspuns:

Inteligenta si frumoasa dar si cumintica.Pentru mine asta ar fi fata perfecta

| catal1n07 a răspuns:

Acum depinde ce vrei... daca vrei relatii de timp indelungat, cu siguranta alegi una frumoasa si inteligenta, dar daca vrei o aventura de 1 zi, iei una cu grad de inteligenta scazut, deoarece cu ea poti practica un oral, hard corelaughing)) ce doar in filme porno vezi...rolling on the floor

| OxIgENNNN a răspuns:

1.cat dar nici chiar de aia care sta toata ziua inchisa in casawinking

| DaNnY1999 a răspuns:

in primul rand vagabonda?!?, frumoasa si inteligenta