| Zoro_1140 a întrebat:

De curand mai exact o luna si 3 zile m-am cunoscut cu o fata... ma rog toate bune si frumoase, insa pr mea vrea sa facem dragoste. ea find virgina eu find virgin. m-am gandit mereu daca am penisul destul de lung pentru a o satisface stiu ca lungimea nu conteaza ci. daca e jucausa laughing dar zic asa am 16 ani 58 kg si 1.67m lungimea mea la penis este de 13.45 cm credeti ca ar ajunge?

Răspuns Câştigător
| IxaDeathAngel a răspuns:

Cred c da! Aloooo daca va iubiti asta nu conteaza!

3 răspunsuri:
| Anakatsu a răspuns:

13.45 cm?laughing)) scuze nu m-am putut abtine rolling on the floor

| siller a răspuns:

Ajunge... daca e virgina lungimea nu cred ca conteza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da