| anonim_4396 a întrebat:

O problema mai lunga. Sper sa mă ajutați. Dau și funda. Pot sa zic ca trece prin cea mai urâtă perioada din viața mea. Mă simt nesemnificativ ca om. Nu am somn. Simt ca o iau razna. Am nevoie sa vorbesc cu cineva și simt ca aici as putea. Pff. Deci sunt cu o fata împreună de 10 luni. Nici nu știu cu ce sa încep. Sunt atâtea. O sa le spun cât de cât intr-o ordine. Eu am 20 de ani, ea 19. Acum 2 săptămâni s-a întâmplat intre noi, am făcut dragoste, amândoi am fost virgini. Băieți nu mă criticați, am așteptat fata perfecta. Nu am vrut sa se întâmple cu oricine. Ne iubim mult. Am trecut prin multe și am petrecut foarte mult timp împreună. Este fata perfecta pentru mine, cea cu care vreau sa îmi petrec tot restul vieții, așa o văd eu. Nu sunt genul care sa aiba relații de o luna, doua și după gata, alta. Una și buna. După Cum am zis s-a întâmplat. Sânge nu a curs dar de faptul ca era virgina sunt sigur, va asigur. Ea mi-a spus după ca a fost minunat, ca am fost minunat dar eu nu am auzit-o sa scoată un sunet de plăcere. Mi-a spus doar ca a durut-o. În fine. La 2-3 zile după m-am uitat în telefonul ei. Mi-a zis ca este doar o prietena care știe despre ce s-a întâmplat intre noi. Bun. Și văd. Îmi cade fata. Spune: nu a fost nimic interesant. Nu am simțit nimic special. Nu am simțit nimic. Nicio plăcere. M-am simțit, nici nu știu Cum sa explic. Eu am fost mai,, norocos" în viața asta a mea și am fost înzestrat cu un penis care măsoară 14 ca în lungime și 13 în diametru. Complexul vieții mele. Din cauza căruia am suferit enorm.de ce eu? De ce nu am putut fi și ei mai dotat? Un om normal. Am căutat mijloace de a îmi mari penisul și de curând mi-am luat un extender pe care am dat vreo 700lei în speranța că poate îl voi mari. Bani de care aveam nevoie. Dar ce face disperarea din om. Ea a aflat. Și a început o discuție în care îmi zice: ca nu sexul contează, contează în mica măsură, ca sunt perfect. Mereu am respectat-o. Sunt genul cuminte, la locul lui, inteligent, romantic. Muult romantism. Cine romantice, lumânări, flori mereu sa multe alte calități. Oricum nu acel gen de badboy după care sunt înnebunite fetele. Normal ca nu am crezut-o. Cum sa nu conteze? Fetelor ați sta cu în barbat fidel, perfect din toate punctele de vedere dar care nu va face sa va simțiți femei? Care nu va oferă 2-3 orgasme intr-o seara? Ce cred eu este ca am un penis mult prea mic și din cauza ăsta nu am simțit nimic. Și innebunesc. Off. Nici nu stiu ce vreau. Eu postez aici dar nu am nicio întrebare. Nici nu știu ce vreau. Dar simțeam ca trebuie sa spun asta cuiva. Îmi este frica. Frica nu nu o voi putea satisface și ca odată și odată mă va înșela cu unul mai dotat. Îmi este foarte frica ca o voi pierde din cauza ăsta. Și nu știu ce sa fac. Extenderul ăsta sigur nu va funcționa. Nici nu știu de ce L-am luat. Pot sa zic ca ne iubim mult, acel gen de iubire intensa. Nu știu ce m-as face fără ea. As începe sa beau ca un nebun cred. Pe lângă toate astea părinții mei mai vor sa și divorțeze. Parcă nu erau destule. Încă odată. Nu știu de ce am postat. Nu am o întrebare dar habar nu am. Voi ce părere aveți.

6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

2-3 orgasme din prima? Stai calm, doar in filme se intampla asa ceva!

Sunteti amandoi incepatori, e normal si de asteptat ca ea sa nu aiba orgasm! Daca ea se astepta la valuri de placere si orgasme ce dureaza ore habar n-are pe ce lume traieste!

Inceteaza sa te desconsideri! Nu te ajuti cu nimic. Mai ales ca ea nu a comentat, a ramas langa tine. Nu mai cauta dovezi ale nepriceperii tale, mai bine ti-ai petrece timpul asta facand dragoste cu prietena ta. Pentru ca doar asa veti capata experienta si veti invata cum e de fapt cu sexulwinking

| AirănMeidăn a răspuns:

Mai, nu te mai complexa cu asta
adica, s-ar putea ca tipa sa nu fie capabila macar sa simta placere. mai ales ca a fost prima data. intreab-o care e faza, daca e cumva din cauza ta, vorbeste cu ea. nu vorbi cu alte persoane problemele voastre, crede-ma, face totul doar mai rau. discuta totul cu ea si nu te teme, tocmai tu ai spus ca va iubiti foarte mult. intreab-o de ce crede ca a fost asa, daca are vreo legatura cu relatia dintre voi
eu una as sta cu un tip care "nu ma face sa ma simt femeie" si nu l-as insela. exista masturbare. as vorbi cu el despre asta deschis. mai exista oral de asemenea, nu doar penetrarea. in plus am auzit ca stimularea clitorisului creeaza mult mai multa placere decat penetrarea. poti deveni mai bun la asta, crede-ma. a fost prima voastra data. nu te mai stresa, te rog, o sa fie totul ok daca discutati

| grab a răspuns:

Bo$$, e bun si 14. peste aia 14 poti sa suplimentezi cativa "centimetri" cu un comportament atent si protector, ceva mai multi banuti pentru tine asa ca barbat ca sa ai clasa, surprize pentru ea din cand in cand si gasiti pozitia ideala care te avantajeaza sa o simta ea mai adanc. daca fata ti-a spus ca nu o intereseaza sa ti-o faci mai lunga inseamna ca o multumeste grosimea macar. Lasa-ti scula asa cum este si suplimenteaza alte aspecte ale relatiei voastre. Succes!

| DeathOfDreams a răspuns:

E evident faptul că eşti complexat din cauza asta.
Nu cred că am dreptul să generalizez, si probabil n-o să te ajute prea mult, dar eu, personal, nu aş avea nicio problemă cu un partener mai puțin "dotat". Mi-ar fi aproape indiferent.
Sunt convinsă că există părți mult mai importante decât asta, cum ar fi caracterul, tot tacâmul.
Probabil ea ştie asta şi ca să-ți răspund la întrebare, nu, nu cred că te va înşela cu un altul, în cazul în care într-adevăr te iubeşte.

Şi pâna la urmă, nu cred că de asta n-a simțit nimic.
De ce nu vorbeşti cu ea, habar n-am
Ai spus că aveți o relație reuşită şi strălucită, asta înseamnă că puteți vorbi orice.

Părerea mea e că n-are niciun rost să dai atâția bani pentru ceva ce nu contează.
Şi încetează să mai fi complexat. Cum ai zis tu, ai alte calități.
Iar prin urmare, dacă te iubeşte cu adevărat ar trebui să accepte asta.
Pe parcurs, dacă se vor ivi probleme de genu' şi crezi că are o problemă cu asta, nu are rost.
Repet, e o minoritate şi deşi sexul e important, există părți mult mai importante.

Problema ta e că gândeşti prea mult.
Te consumi atât de mult pentru nişte lucruri ce în realitate nu sunt, de fapt, atât de grave. Sau care au în spate o rezolvare simplă:Ignoră.
Ignoră sau dă-le mai puțină atenție.
E greu, dar n-a spus nimeni că e uşor.

Am senzația vei continua să te simți incomfortabil şi că textul ăsta n-are nicio relevanță. Încerc să-ți explic că într-adevăr nu contează cât de dotat eşti, atâta timp cât există dragoste, şi alte chestii importante.
Da, ştiu, m-am repetat mult.
E 3:17, pot da vina pe ora târzie?laughing

În fine.
Sper ca într-o zi să realizezi asta şi să fi convins ca n-am scris toate astea ca ti să te simți bine, sau pentru că vrei să auzi astea. Am scris pentru că aşa e, şi daca te gândeşti că nu toate gândesc aşa, atunci la naiba cu cele prostuțe.
Ştiu că meriți o tipă care să te facă să te simți norocos pentru ceea ce ai, nu ghinionist pentru ce nu ai.
Baftă multă.

| EaSports a răspuns:

Te rog calmeaza-te si gandeste-te ca nu doar la tine este asa, sunt sigur ca la multi au asa dimensiuni. La mine este mai mare, asa sunt oamenii, unul un fel, altul alt fel. Citisem undeva ca practic marimea penisului nu conteaza tare, principalul este tehnica folosita. Atunci cand faci sex cu ea incearca toate pozitiile pe care le stii. Faptul ca prima data ati facut si ei nu i-a curs sange nu este ceva rau, nu la toate fetele curge sange. Prima data la actul sexual fetele nu ar trebuie sa aiba placere, desigur ca durere, acolo doar se deformeaza organul. Pe parcurs se va incepe si placere. Principalul nu te grabi cand incepi sa faci sex cu ea. Placerea nu vine odata cu penetrarea, inainte de asta trebuie sa o relaxezi prin masaj, prin cuvinte dulci, pipaitul tuturor organelor. Acum cand faceti joaca-te cu pieptul ei, trage-o de par, joaca-te cu coapsele ei, inventeaza. Succes

| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

14 centimetri sunt OK
O fată, la primul contact sexual, are 99% șanse să simtă doar durere sau nimic.
Nu fi complexat, nu ai motiv.

Fii tu însuți, bucură-te că ești tu însuți și asta îți va aduce pace și relaxare (fericire nu există).

Dacă ea nu te mai vrea, las-o să fie fericită așa cum înțelege ea.

Nu există „ fără ea nu pot trăi ".

Există doar oameni neexperimentați.

Sunt unii care-și pierd și nevasta și copiii în accidente mortale, dar se redresează și își continuă viața.

Nu fi extremist ( nici în sentimente, nici în evaluarea penisului tău).

Succes!