| Deliaa94 a întrebat:

de curand prietenul meu s-a despărțit de mine din cauza alteia spunându-mi ca eu la 24 de ani pe care ii am sunt încă copila, iar el la 31 e foarte matur și va vrea una de vârsta lui. Eu cred ca sunt destul de matura pentru vârsta mea, lucrez, am momente când sunt și copilăroasă și serioasă ca orice om! Voi ce părere aveți de chestia asta? ( și el era destul de copil și totuși are 31 de ani )

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai chiar e o diferenta nasoala intre voi, el la 31 probabil se gandeste la o familie iar tu la 24 nu stiu cat de dispusa esti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prea copila probabil ca esti, altfel nu citeam intrebarea asta pe aici. Insa probabil nu asta e motivul

| mihai69 a răspuns:

Bullshit cum ar spune francezu'.
Poate următorul va fi mai conștient de ce are în brațe.

| Freya1 a răspuns:

Chesti asta cu imaturitatea este un pretext sau o perdea pentru a se acoperie pe el. Daca el s-a despartit de tine pe tema asta el este cel imatur.
Poate nu va potriviati intr-adevar dar, de la a nu te mai potrivi la a nu te mai iubi si a te jigni si a arunca vina pe tine e cale lunga.
Lasa-l sa fie cu cine vrea, iar daca se va intoarce la tine sa nu il primesti.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Este greu de acceptat, dar usor de inteles ca a vrut doar sex fara alte obligatii

| Elena9328 a răspuns:

De ce stai sa te gândești?!
Da l dracu și mergi înainte.
Un om te iubește pentru ceea ce ești fara scuze și pretexte.
Ăla n-a ținut la tine.
Așa că spune-i ADIO
Viața e mult prea frumoasa să o pierzi cu oameni care nu ți știu valoarea.

| gheorghe699 a răspuns:

A fost un simplu pretext, cum sa fii copila la 24 de ani? oricat de copilaroasa ai fi, sigur a gasit alta si a vrut sa va despartiti, nu ai ce regreta, pacat ca nu ai observat mai din timp..bafta!

| alexandru0sorin a răspuns:

Man te abureste nu exista prea copila baga texte ca sa scape de tine pentru ca nu are motive mai bune pur si simplu asta e bagatipicioarele mergi mai de parte nu te merita

| gabriielaaa a răspuns:

Sincer cred ca ne gasit alt motiv sa dea vina pe tine. El cred ca de la început nu a fost sincer nu is dorea o relație de lunga durată si sa nu recunoască ca ai fost folosită sa nu se simtă el singur. Si nu contează vârstă sa spui câți ani ai casă fii matru poți avea 50 si sa te porți ca un adolescent.