| Amaris111 a întrebat:

De fiecare data cand trec pe langa baiatul care imi place se uita si el la mine. Odata se uita la mine iar cand am intors privirea spre el, s-a uitat in tavan asa dintr-o data, am vazut ca se uita la mine fiindca eram singura acolo. Voi ce credeti? Ma place?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te placea, pana acum veneea sa-ti vorbeasca!

| Alinuca776 a răspuns:

Din asta nu poți să-ți dai seama. Însă ai putea intra in vorba cu el. Sau măcar să îl salută. Totuși poate simte ceva de vreme ce îi e greu să susțină contactul vizual cu tine. Încearcă să vezi dacă încep să îi se irosească ochii, asta se întâmplă dacă are emoții în preajma fetei pe care o place, sau dilatarea pupilelor. Încearcă să îl seduci ușor cu pași mici, zambeste-i... Bafta!