| AlexandraAna a întrebat:

Baiatul pe carel plac face cu mine innot si sta cu mine in cartier. la inot ieri se uita la mine si cand m-am uitat la el a intor privirea chestia e ca imi place mult de el si mia vorbt urat in parc [noi nu vorbim] mi-a zis in parc ca tot treceam pe langa el: mai lasa naiba imi pace copila handicapata. la inot se uita la mine si cand m-am uitat la el a intors privirea si cand am vrut sa-mi dea pluta ca nu era langa mine mi-a zis sa mi-a iau singura credeti ca ma place?! funda:X

7 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Cam ciudat fel de a-si exprima atractia fata de tine. dar daca se uita numa la inot... cumva se uita la corp? cumva pentru ca esti sexy?
baiat sunt si eu... am destui prieteni. dar crede-ma ca asta cam este nesimtire curata. mai degraba spus badaran. si inca ceva daca se comporta cu tine asa de acum nu te gandi ca daca o sa fi cu el o sa fie dulce cu tine. la fel o sa fie. sau poate ca o sa fie ceva mai dulce "fa adu-mi o bere ca te sparg" laughing
vorba aia. lupul isi schimba parul dar naravul ba.

| Clarity a răspuns:

Daca te place o sa iti dai seama cu timpul, deocamdata fii indiferenta cu el, asta o sa il atraga foarte mult ..fiindca nu o sa stie dc esti asa, daca nu pur si simplu cauta alt baiat sa iti placa, iti spun eu is multi, poate chiar mai buni...

| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Cu un asemenea limbaj, nu stiu cum sa-ti poti inchipui ca te place, sincer daca i-ar fi palcut de tine si-ar fi dat interesul fiind mai dragut respectiv mai amabil.
Numai bine!
pa, pa

| malina1 a răspuns:

Eu cred ca te place pentru ca de obicei baieti nu vor sa arate ca sunt indragostiti.Cel mai bun ex sunt eu si iubitul meu.Si noi ne certam neincetat pana ce mi-a spus ce sentimente are pentru mine. Sfatul meu e sa gesti o ocazie sa fiti doar voi doi singuri si sa vezi ce reactii are.SUCCES

| Hasz a răspuns:

Hmm.Sunt doua variante.
1.Ori este nesimtit
2.Ori vrea sa sea dea smecher la tine si prost pe deasupra.
Cred ca vrea sa fie smecher de fata crezand ca o sa il placi daca vorbeste urat.Asta ar fi explicatia mea

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca te place dar ar putea sa o faca. toti baietii sunt nesimtiti, dar daca te-ar iubi S-ar schimba...

| Ella2000 a răspuns:

Pai de obicei baietii sunt mai nesimtiti, dar nu ar trebui sa-ti pierzii speranta...Se spune ca cel care vorbeste urat cu tine si care te necajeste te placewinking