| Jack99 a întrebat:

De la ce varsta devine un tip virgin neatractiv pentru fete?

36 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Repet din nou aspectul fizic conteaza cel mai mult nu ca esti virgin

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

S-o crezi tu, tipele evită tipi fără sexperiență, de ce? Aparent nimeni nu vrea un tip care nu știe nimic în pat, ba poate fi chiar ipotent.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Adumi mie un tip frumos, timid, mergem intr-un club si demonstreaza-mi ca nu va atrage nici o fata si te cred, daca esti frumos esti binecuvantat de zeii, daca esti urat nici dracu nu te place oricat de comic ai fi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Depinde cu ce mentalitate merge, el leu flãmând cu ochii dupã fiecare.
Si tipele toate din club au venit sa se distreze, nu sa gaseasca ceva penis rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Repet demonstrati baieti opusul a ceea ce am spus, imi amintesc ca eram intr o masina = un client si arata hot, nu sunt gay dar arata de nota 10, toate fetele il priveau, oare de ce? ca doar asta statea tacut in masina, ai auzit de hallo efect? ia cauta sa vezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Stiu ce zici.Da eu nu judec sexul meu dupa cum aratã, ci dupã ce e" capabil". parca când are o fatã frumoasa de mânã il privesc cu alti ochi, fie cine o fi. Effectul ciudii poate.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu toti facem judecati involuntare la prima vedere

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Uite care e faza poți să fii făt-frumos din lacrimă dacă n-ai pus ***-n-piz-dă si tipele știu asta ești de evitat, iar dacă ești stângaci și prost și mai rău. Degeaba e frumos și o are mare dacă nu știe să te fufu pe deasupra e și prost, o femeie îl va evita, simplu și la obiect.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Asta nu e o dovada, astept dovada, eu pot dovedi oricand ceea ce am afirmat, cauti baieti dupa aspectul fizic si cei mai frumosi au mai multi prieteni vs cei urati, fetele te evita cand nu reprezinti un interes pentru ele

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Și tu crezi că dacă e frumos ăla fu-te instant? Visezi băiete, pe lângă frumusețea fizică ar trebui să mai ai ceva să impresionezi o tipă, creier de exemplu, proști și retarzi nu fu.t oricât de frumoși ar fi.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Serios? de parca fata aia in club o sa faci ecuati matematice cu ea, de efectul hallo ai auzit? de ce asociezi prostia cu frumusetea? cei frumosi sunt prost? si cei urati sunt genii? oare de ce tocilari sunt virgini? frumusetea conteaza ala nu va fi disperat dupa fete ca multe vor fi atrase de el si da va face sex cu multe

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Cred că nu princepi, așa că o să îți zic așa mai încet: dacă tipa îl cunoaște deja, și știe că e virgin, ea numai are niciun interes. Acum ai princeput?

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Tu nu intelegi ca nu de noi depinde ceea ce simtim si de partea emotionala-reptileana a creierului, interesele cum ar fi atractia sunt involuntare, tu acum ca ai scapat de virginitate cat de cautat esti de fete?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Boss atracția fizică nu bu înseamnă sex instant, una peste altă pentru o femeie nu contează doar să arate bine, ăsta e doar un criteriu de împerechere, dar nu singurul, asta nu pari să bagi tu la cap. D'aia nu orice prost fu-te. Eu de exemplu nu sunt frumusețea pământului, dar dacă mă dichisest arăt destul de bine, mai ales că am pus încă câteva kg pe mine și numai sunt chiar o așchie. No, să zic că mă fac la 4 ace, aspect arian, etc., dacă sunt timid și stau de-o parte nicio femeie nu o să mă bage în seamă, doar alea +35 care merg acol de disperate și au musai nevoie de pu-lă. Eh, eu sunt doar exemplu, dar ideea de facto e aceeași. Fizicu nu-ți garantează fu-ta-i, iar dacă tu crezi că dacă arăți bine orice femeie ți se apleacă între picioare literalmente ai mari probleme.
Primul criteriu e fizică, dar de la: " ce bine arătă ăsta" la "bag-o mai adânc" e drum lung și mai trece și prin "ce gură spartă are", "ce atitudine de doi bani" și "ce prost e". Dacă un "deștept" frumos crede că fu-te orice tipă doar pentru că e frumos a încurcat-o.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

De ce nu esti tu un exemplu? de ce nu cauti sa vezi daca e adevarat ceea ce crezi

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Să văd, poate pentru că taman ce m-am operat acu o lună și încă am dureri groaznice și n-am starea de-a ieși la agățat?

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Dar inainte de asta de ce nu ai avut noroc?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Printre altele, că sunt cam prost d'aia, dacă nu știi să vorbești cu o femeie, să o faci să se simtă bine nu pupi pusi. Și dacă instigi că sunt urât te mănânc cu fulgi cu tot. laughing Nu sunt urât! Nici Adonis nu sunt, dar nu sunt urât.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Pai si acum ai aflat cum sa te comporti, de cand ai boala asta, ironia vieti

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Nu, mi-am dat seama că-s cam idiot, când am fost cam disperat și ultima tipă mi-a dat rekt.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Poti sa gasesti si in prezent, dar sa fie de nivelul tau

| RAY a răspuns:

AnaMaria50 era pe naiba, mai sunt multe exemple si de cantareti care nu au habar de live dar ca sunt frumosi sunt populari, desigur si de fete, femei
https://en.wikipedia.org/wiki/Halo_effect
A person's attractiveness has also been found to produce a halo effect. Attractiveness provides a valuable aspect of the halo effect to consider because of its multifaceted nature; attractiveness may be influenced by several specific traits.[17] These perceptions of attractiveness may affect judgments tied to personality traits. Physical attributes contribute to perceptions of attractiveness (e.g., weight, hair, eye color). For example, someone who is perceived as attractive, due in part to physical traits, may be more likely to be perceived as cand or intelligent. The role of attractiveness in producing the halo effect has been illustrated through a number of studies. Recent research, for example, has revealed that attractiveness may affect perceptions tied to life success and personality.[18] In this study, attractiveness was correlated with weight, indicating that attractiveness itself may be influenced by various specific traits. Included in the personality variables were trustworthiness and friendliness.[17] People perceived as being more attractive were more likely to be perceived as trustworthy and friendly. What this suggests is that perceptions of attractiveness may influence a variety of other traits, which supports the concept of the halo effect.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ca-i virgin sau nu, ca nu-si pune placuta pe frunte care sa scrie asta.
Un baiat/barbat poate sa fie neatractiv din multe motive: de comportament inadecvat, lipsa respect, lipsa de igiena, din cauza unui handicap, din cauza unui vocabular vulgar, din cauza imbracamintei neadecvate samd.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca era deschis la pantaloni, de aceea se uitau toate la el laughing

| SG1995 a răspuns:

Eh, depinde uni de când se nasc, ulți de la 40 în sus.

| Plato a răspuns:

Nu exista asa ceva.

p.s. Vezi "The 40 years old virgin" happy

| ForeverAlone97 a răspuns:

Cred ca după 25-30

| ibaal a răspuns:

Pai,da' cine umbla cu eticheta "virgin" pe frunte si cu varsta afisata?! laughing
atunci, fetele ar spune: "hei, asta e prea batran", "da, fata, si virginrolling on the floor imi provoaca scarba, total neatractiv." rolling on the floor
ce treaba are una cu alta?!

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru ibaal):

Un virgin de obicei este asocial. Nu se distreaza, nu merge in cluburi, nu prea are prieteni si sta mai mult in casa. Prin urmare nu este nici atractiv pentru fete. Evident ma refer la 17-18 ani in sus ca banuiesc ca de pe atunci incep sa apara complexele si depresiile provocate de virginitate si singuratate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Si fufele de 17-18 ani crezi ca merg toate weekendurile in cluburi si au o viata plina de distractii? Si care ies, ies cu prietenele de 2-3 ori pe an la ocazii si se uita cu gurã cascata la alea frumoase, si majoritatea fetelor sunt tot asa acass stai linistit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu neaparat o persoana care nu frecventeaza cluburile, nu are prieteni si sta mai mult in casa este neaparat virgin. Daca pe toti descrisi de tine ii vezi virgini, cred ca ai o problema.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde ma aflu eu (in UK), in fiecare vineri si sambata noapte cluburile sunt pline, mai ales de fete. Probabil romancele sunt "mai de casa" decat englezoaicele.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la virgini ca stau in casa si nu prea ies, nu m-am referit ca oamenii care stau in casa si nu ies sunt virgini. Multimea ii cuprindea strict pe virgini, nu pe cei care nu obisnuiesc sa iasa prin cluburi.

| SG1995 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

"Un virgin nu se distrează, nu merge în cluburi"

Facempalm! Deci dacă nu merg în cluburi nu știu ce e distractia, n-am prieteni și pe deasupra sunt virgin. Din ce găoace scoți aceste afirmați hilare și ilogice?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru SG1995):

Eu asta am observat la cei din jurul meu si la mine insumi. Logic ca exista si exceptii, daca tu faci parte din ele nu inseamna ca toti sunt la fel.

| Florin0012 a răspuns:

Depinde nu trebuie sa fi virgin sau nu ca să fi neatractiv. Poți fi neatractiv și de tânăr depinde de tine dacă vrei sa atragi sau nu. Dacă ești un leneș nu ieși nu îți plac iesirele, cluburi. Sa cunoști oameni noi, și stai în casa sa ți se dea devi plictisitor și ne atrăgător pentru fete. Fi mai activ, socializează cu fetele, fi energic. Încă o data nu trebuie sa fi virgin ca sa fi neatragator