| Dog4234 a întrebat:

Bună TPU. De la un timp mă simt din ce în ce mai ciudat. Am visat o că eram în parc stătea pe o bancă o fată necunoscută. La un moment dat a scris în aer cu degetul că eu+ea = love. Puteți să-mi explicați ce înseamnă chestia asta?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Că ești deschis spre nou, că vrei să iubești happy și că îți aștepți sufletul pereche. Funda? big grin

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nisttte prostii evident nu inseamna absolut nimic, iar cine crede in vise se înșeala amarnic, visele sunt gîndurile tale care te macină, vrei sa fi cu fata aia ea vrea sa fie cu tine? Ca daca nu vorbesti concret cu ea sa stii punctul ei de vedere degeaba i ti faci vise.

| aditimus a răspuns:

Gaseste pe cineva real nu imaginar.
Exista un dictionar de vise online unde poti deslusi misterul

| Violleta2022 a răspuns:

Este doar un vis de noapte, pornit din imaginatia si dorinta ta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca esti disperat.

| Goete a răspuns:

Inseamna ca va iubeati in visul tau

| Legion7X a răspuns:

Că ai nevoie de o prietenă, dacă n-ai una.

| outsidethebox a răspuns:

Ca asta iti doresti cu ardoare.