| Sumy98 a întrebat:

Buna TPU de o perioada de timp ma tot rode o intrebare, am 15 ani jumatate si penisul meu are marimea de 14 cm,mai creste? sau ce exercitii as putea face pentru marirea lui fara pastile si alte prostii, funda big grin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa mai creasca, dat fiind ca esti inca un copil. Oricum, dimensiunea lui actuala este aboslut normala chiar si pentru un adult, deci nu ai nici un motiv sa te gandesti daca mai creste sau nu. Nu exista exercitii de marire a penisului, dar nici nu ai nevoie.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Un singur lucru am de spus.
Pentru 15 ani ai tai, este foarte bine sa ai 14 cm. Alti la 15 ani, de 9-10 cm nu trec.
Stai calm, pana la 21 max, iti va creste, iar exercitii nu stiu, nu incerca sa folosesti tot felul de porcarii precum viagra s.a.md.
Incearca sala, muschii, nu stiu. happy

| BDorin a răspuns:

Ai 15 ani ...cat ai vrea sa o ai? de 21? o sa iti creasca cu timpul...

| anonimguy3 a răspuns:

Ba eu am 13 ani si o am de 16.5cm depinde de fiecare, dar pentru varsta ta e destul de mare pana mea cum a zis si BDorin ai 15 ani de cat vrei sa o ai de 24? Va mai creste in timp, daca o sa o ai de macar 16, nu iti mai trebuie. Decat daca vrei sa pari macho la gagici sa o ai de 20-25 tongue

| Veryspeşăăăălgirl a răspuns (pentru anonimguy3):

Ce? 16,5?laughing))

| anonimguy3 a răspuns (pentru Veryspeşăăăălgirl):

Mistouri? Hai sa iti arat daca vrei misouri? tongue Tu te pomenesti ca o ai de 20. happy