| catalin696969 a întrebat:

De o perioada de timp nu mi se decaloteaza penisul, doar pe jumatate...ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Du-te la un doctor urolog pentru un control. Nu e grav.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ajutorul il poti primii doar de la un chirurg, in urma operatiei de fimoza!

| sierra1 a răspuns:

" nu mi se decaloteaza penisul ...ma puteti ajuta?"

cu mânuța sau cum?

| aXy99 a răspuns:

S-ar putea sa ai fimoza. Inainte ti se decalota complet?

| catalin696969 explică (pentru aXy99):

Da

| aXy99 a răspuns (pentru catalin696969):

Du-te la un doctor urolog pentru un control. Nu e grav.