| ionut332 a întrebat:

De o saptamana si ceva m-am cumplat cu o fata, pe fb ne zicem orice dar in realitat nici macar nu ne tinem de mana.Stiu ca eu tr sa incerc sa o iau de mana si chesti din astea dar imi este foarte rusine in prezenta ei...Cum as putea scapa de aceasta senzatie? Tin sa precizez ca nu sunt o fire rusinoasa doar ca in prezenta ei ma pierd...Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Flori_Florina_1997 a răspuns:

Cand esti langa ea si stati de exemplu pe o banca pune.i capul pe umarul tau si dupa ceva timpul spui ceva astfel incat ea sa.si ridice privirea catre tine... atunci esti foarte aproape de ea si poti sa o saruti happy sper ca ti.am dat o idee, si in legatura cu luatul de mana incearca sa o iei din joaca, prefate ca te uiti la inel/bratara etc. Si pe urma nu.i mai dai drumul laughing multa bafta cu fata happy

2 răspunsuri:
| andreiul78 a răspuns:

Cauta pe google

| Săltărețu a răspuns:

Încearcă să ai mai mult control asupra, imagineaza-ti iubita ca pe un prieten cu care te întelegi bine si nu iti este rusine. Dar de ce atata rusine? Fii barbat! O viata ai! Fii matur, nu trebuie sa te simti laș in prezenta ei.winking