| fridda a întrebat:

Incerc sa il uit, dar nu pot. P eun timp il scot din minte, dar il vad si imi ajunge doar o privire ca sa imi amintesc iar de el, pe un timp anumit.Il iubes, dar nu pot sa-i spun, mii rusine. Fara el nu pot sau nu voi putea.Nustiu,poate daca il vad cu o fata il voi putea scoate di minte, dar va fi prea dureros pentru mine.Nici macar nu ne cunoastem, doar din priviri.Cum sa il cucerresc daca sint rusinoasa si ma tem de orice pas voi face. Da daca n fac nimic, nu obtin nimic.Help!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca timpul cand el trebuia sa faca primul pas a trecut. Atata vreme cat ai sa interiorizezi ce simti te vei automutila psihic si sufleteste. Pune-ti o prietena sa-i ceara unui prieten nr lui. Trimite sms in care sa-i spui cine esti si ce simti, daca zici ca nu-i poti vorbi. Daca e interesat te va cauta si daca ai noroc va fi si ok. Daca nu, iti va fi mai usor sa uiti ceva la care nu ai acces, decat ceva la care sperai. Te rog nu fa din lucrurile simple lucruri complicate. Parerea unui barbat... care ar fi foarte mahnit daca l-ar place o fata si el n-ar sti!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Be happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci la el si sa te bagi in vorba sau pur si simplu ii spui ceva si ce se va intampla se va intamplabig grin stii cum se spune daca nu risti nu gastigi

| anutzamarya95 a răspuns:

E foarte bine ca stii ca trebuie sa iei atitudine, incearca sa vrbesti cu el, intra in grupul lui de prieteni. fa rost de id-ul lui sau numarul de telefon, cine stie poate si el te placesmug Cel mai bine ar fi sa vorbesti, pentru ca ziua cand il vei vedea cu alta cu sigurantza va veni daca nu iei atitudinewinking