| Sufletel_3419 a întrebat:

Bună TPU)))
De un an m-am despărțit de prietenul meu, dar mai ținem legătura..am rămas prieteni.
Acuma timp de o lună visez cum ne certăm și foarte tare, aseară chiar am visat cum îl păleam.
Ce ar putea însemna visurile acestea?
Știu că dacă visezi ceartă, în viața real e împăcare. bucurie?
Asta oare înseamnă și în visul meu?

6 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Eu una nu cred in vise, dar, poate te ajuta sitte-ul asta:
http://www.visele.ro/cauta.php?vis=cearta

| kandaraki a răspuns:

Subconstient tu il vrei inapoi, iar faptul ca mai continuati sa vorbiti si inca il visezi, e ceva normal, te-ai atasat de iubit;-) cand vei gasi alt baiat si vei iesi cu el, pe fost il vei uita incet incet, succes;-)

| TeckTonik997 a răspuns:

Nu inseamna nimic in lumea exterioara, adica ca va impacati etc dar poate fi din cauza ca tu inca te gandesti la el si il vrei inapoi iar in cazul asta, ar trebui sa actionezi. Succes

| RedDeath a răspuns:

Visul nu inseamna nimic, doar lucrur din capul si sufletul tau, nu e ceva din viitor sa utrecut de care habar nu ai si ai aflat acum, prin puteri '"suprapuse "
Inseamna ca tu in subcontientul tau te gandesti la el si iti e dor de el, evident. E destul de clar ca il vrei inapoi. Ce mai astepti?! Du-te!

| BornToBeLoved a răspuns:

Daca ne intrebi asta, e clar ca il vrei inapoi! Poti sa ii spui lui asta nu nouahappy succes!

| matza777 a răspuns:

Poate ca il iubesti prea tare ca sa renunti la el. Asa ca poti sa ii spui ca vrei sa luati totul de la capat si sa va impacati. Un an e o perioada scurta asa ca poate si el mai simte ce va pentru tine. Incearca! Poate totul o sa fie mai bine. Bafta! Te pup :*