| angel_2423 a întrebat:

De cand m-am despartit de prietenul meu il visez destul de des..Aseara de exemplu am visat ca m-a cautat si ca si-a cerut iertare pentru tot ce mi-a facut. spunandu-mi la sfarsit doar atat ca sa am incredere ca o sa fie bine...tot in acelasi vis mi-a aparut o fata cu care am purtat o discutie tot despre fostul prieten(fata era un caine, deghizata ..era ciudat in orice caz) si imi amintesc ca am i-am pus divesre intrebari despre viitorul lui si mi.a raspun la toate intrebarile... Oare ce semnifica visul acesta? Multumesc.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai multe poți citi privind dicționarul de vise pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| RyugaHideki a răspuns:

Caine = cearta.
Faptul ca l-ai visat si ca a facut cam tot ce ai dorit tu, ar putea insemna ca nu erai 100% in acel vis si ca puteai sa controlezi ce se intampla acolo si ce spun ceilalti...il visezi des pentru ca ii simti lipsa si ca il vrei inapoi. Creezi scenariile perfecte pentru tine, cum si ce ai vrea tu sa se intample intre voi.
Fata aceea ar putea fi viitoarea lui prietena, sau actuala cu care nu ai vrea sa te intalnesti pentru ca ai fi geloasa dar cu care ai vrea sa vorbesti despre fostul tau prieten(ea fiind cea care il cunoaste cel mai bine in ultima vreme) cam atat.
O seara placuta.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Il visezi pentru ca il vrei inapoi si adormi cu gindul la el.E ceva trecator cu timpul vor inceta aceate vise.

| bobik91 a răspuns:

Inca il iubesti si ti la el si vrei sa va impacati dar nu vrei sa recunosti acest lucru!
Cele mai frumoase si mai noi tonuri de apel doar aici http://tonuri-apel.com

| Necste a răspuns:

Pai parerea mea este ca tu il mai palci te mai gandesti la el pana si in vise iti apare. acum nu stiu ce sa zic despre fata aia poate fii doar un vis doar asa. nu e neaparat sa insemne ceva.