| danut_3664 a întrebat:

Am si eu o intrebare daca se poate.
Cateodata imi visez fosta prietena care m-am despartit acum 3 ani.Problema e ca inca mai tin la ea, dar nu ma gandesc la ea, nu stiu ce sa spun, visele cu ea parca sunt reale. Mentionez ca nu tinem legatura. Oare ce ar insemna?

Răspuns Câştigător
| olinka_1152 a răspuns:

Salut,visele apare ca oricum acolo in inimioara a mai ramas ceva, dar mai sunt si cazuri cind visezi noapte ca totodata ca si ea se gindeste la tine si de astea iti apare in vise.Nustiu sper sa te fii ajutat.

1 răspuns:
| alexutza003 a răspuns:

Ca iti este dor de ea tu singur ai zis ca mai ti la ea si subconstientul tau stie asta si isi exprima dorintele in vis adica chiar daca tu nu esti foarte constient ca iti este dor de ea subconstientul tau iti cunoaste toate dorintele si de cele mai multe ori sunt exprimate prin vise