| girl1422 a întrebat:

deci, am fost in excursie la colibita cu clasa de vineri pana ieri. eu am stat cu o colega in camera. sambata noaptea pe la 1 doi colegi au venit sa stea in pat cu mine si cu colega mea, s-au pus in pat si unul dintre ei care mai de dimineata ma face a grasa, prosata si nu mai stiu cum m-a luat in brate in pat si statea cu capul pe pieptul meu, si de cate ori incercam sa-l dau jos de pe mine ma lua in brate si mai tare si incerca sa-mi deschida pumniii sa ma tina de mana, m-a muscat si de gat nu tare, imi tot punea mana pe fund si tot venea mai aproape si mai aproape, apoi dimineata urmatoare nu ma mai bagat in seama! credeti ca ma place? va rog raspundeti repede! funda. ps sunt pe a 8-a

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa imi bag... eu cand eram in clasa a 8a jucam carti in excursie nu pipaiam fetele pe sani si fund

wtf e cu generatia asta?

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu cred ca te place in adevaratul sens al cuvantului, de vreme ce in urmatoarea zi nici macar nu te mai baga in seama!
Cred ca era in calduri si voia ca tu sa-l racoresti putin!

| Azµre a răspuns:

Nu, vroia să se distreze!

| Maskeried a răspuns:

Poate.Dar,lol, fată atunci el încerca doar să facă sex, atât.
Poate te place, deși mă îndoiesc ca așa să arate el dragostea, dar sunt sigur că atunci gândea cu Juniorul (Penisul)

Pune întrebări mereu pentru că am răspunsuri.

| Z6 a răspuns:

A fost cel mai probabil o provocare.
Dar, avand in vedere ca sunteti copii. e normal sa te tachineze spunand ca esti grasa. proasta si muuulte altele. e felul copiilor de asi exprima ''iubirea'' sau..ma rog, a adolescentilor.
Dar, tinand cont ca a mai venit cu unu la voi in camera isi batea joc.

| girl1422 explică (pentru Z6):

Nu celalat baiat a venit pentru ca o placea pe colega mea!

| girl1422 explică (pentru Z6):

Nu ne jucam adevar si provocare si daca am fi facut-o nu cred ca statea pentru o provocare 2 ore am si adormit impreuna toti 4!

| darius1001 a răspuns:

Serios la colibita unde ati stat ca poate va faceam o vizita acum fara gluma ai fost la colibita?

| andreyaelena a răspuns:

Poate ii place de tine da saracu e praf la capitolu cucerit. sau poate a vrut sa faca misto de tine si a vrut sa vada ce da din tine. acum tu stii care e relatia voastra de colegi..insa daca a doua zi nu a mai zis nimic inseamna k nu ii pasa si doar s-a distrat si el putin.

| AnonimKid1995 a răspuns:

Ala era chef de sex, o luasera razna hormonii respectivului, nici vorba de "iubire".

| girl1422 explică (pentru AnonimKid1995):

Nu era vorba de iubire nicidecum, ci de o simpla atractie!