| MituGabriela04 a întrebat:

deci am o problema laughing cunosc un băiat care are o relație cu o fata de ceva timp, dar el pretinde ca ma place, ma face sa ma simt specială si își risca mult relația ca sa se vadă cu mine. Ma întâlnesc cu el destul de des si vreau sa spun ca el ma atinge, ma face sa ma excit, imi pune mâna pe sâni, acolo jos laughing ma săruta pe buze si pe gât. Il tot întreb de ce face toate astea atat timp cat are prietena si imi spune ca ma place foarte mult. Ce înseamnă pana la urma totul? Ce ar trebui sa fac?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baiatul se comporta conform varstei lui ca doar nu o sa vrea nunta, copii la varsta lui, omul vrea sex si arata asta nu vad ce e rau in asta? tu vrei sa devi mama la varsta ta? nunta? atunci lasa-l

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca baiatul asta este un ipocrit!
In acelasi timp are iubita si se joaca si cu tine, evident vrea sex cu toate, pentru ca de iubit, nu iubeste niciuna!
Tu nu ti-ai dori sa ai un iubit doar al tau? Unul care sa-ti daruiasca dragoste asa cum tu o faci?
Pentru ce aiu vrea sa fii mozolita si atinsa de unul care are mai multe femei in acelasi timp? Doar pentru satisfactia lui?
Chiar nu ai putina mandrie in tine?
Imi pare tare rau sa-ti spun, dar esti naiba tare!
Asa ceva nu faci, nu te arunci fara sa gandesti intr-o relatie in care sa fii presul cuiva cu buna stiinta, nu-ti incepi viata amoroasa cu un afemeiat mincinos!
Vezi ca, asemenea specimene de barbati iti pot da si boli venerice, ai mare grija cat ii perimiti, macar fii isteata si nu accepta sex fara prezervativ, sa nu regreti ma tarziu ca ai luat vreo boala sau ca ai ramas gravida.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna un singur lucru si anume; doreste/urmareste doar un singur lucru si anume sa te f#ta si nimic altceva deoarece te considera o fetita nai(v)a usor de convins si de manipulat care va ceda mai devreme sau mai tarziu insistentelor si dorintelor sale. Deschide ochii si trezeste-te la realitate pana nu va fi prea tarziu. big grin

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că vrea să facă sex cu tine. Depinde doar de tine dacă accepți (fără obligații, desigur!) sau nu.
PS cel mai bine ar fi să-i trimiți prietenei lui o poză cu el când te „încălzește".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti foarte speciala din moment ce el inca este cu iubita lui si vrea doar putin sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii vor sa faca sex cu cat mai multe fete dar sa iubeasca doar una. El are o prietena deci stie pe cine iubeste, tu faci parte din cealalata categorie.

| kandaraki a răspuns:

Inseamna ca vrea sa faca sex cu tine, atata tot, mai mult nu inseamna nimic

| NAT0 a răspuns:

După mine trebuie să te retragi. Gândește-te că el nu-și iubește prietena și nici pe tine. Pe tine te vrea doar pentru plăcerile lui. Prietena este să fie să nu fie singur. Dacă actuala lui o să afle de chestia asta, o să te numească ceva ce sigur nu vrei să te numească. Dacă ai nevoie de un prieten care să te facă să te simți specială, caută-l tu să fie doar al tău.

| viperra a răspuns:

Nu isi risca relatia ca sa te vada, isi risca relatia doar ca se te mangaie fiindca nu isi iubeste iubita si vede ca cu tine ii merg mangaierile.Eu spun sa o termini cu el ca iti da sperante false, te vrea pentru trup.Asta este adevarul spus verde-n fata happy
Succes!

| BibiMilano a răspuns:

Te vrea doar la pat si atat nimic mai mult...un baiat care e serios isi vede de prietena lui daca te culci cu el si isi lasa prietena nu e sigur ca va ramane cu tine pentru ca asa cum face cu prietena lui acum asa va face tot timpul nu e sigur asta, da de obicei asa se intampla cum poate sa o lase pe prietena lui pentru tine asa te va lasa si pe tine, cum poate sa o insele pe ea cu tine asa o sa te insele si pe tine... pune te putin in locul prietenei lui si dati seama ca nu e ceva frumos

| AllyAllina a răspuns:

Acelasi lucru patesc si eu cu unul care are prietena. Dar bine ca mi am dat seama devreme de intentiile lui si nu am apucat sa fac ceva care as regreta mai tarziu. Ai grija! Nu merita