| baiatulxboyx a întrebat:

Salutare TPU, deci este o fata care se zice ca a facut sex oral unui baiat. Eu unu nu cred asta pentru ca are 14 ani, face 15 anul asta si in plus e draguta, destul de frumoasa si buna(scuzati termenul) si in plus o cunosc destul de bine, totusi am o mica indoiala ca NU ar fi asa cum zic eu si indoiala asta incepe sa ma acapareze si incep sa cred si eu ce zic ceilalti. Bineinteles ca ea nu recunoaste asta, dar tipul este cunoscut pentru ca a facut sex cu multe fete si in plus a incercat si cu ea anul trecut si s-au despartit pentru ca nu a vrut, anul asta cred ca i-a mers, dar doar sex oral, insa dupa s-au despartit, nu stiu motivul, insa cred ca s-au certat.
Acum ca am descris-o sa va zic problema: Ea lasa un baiat cu care nu e impreuna sa ii puna mana pe fund, sani cand sunt doar ei doi.Cand suntem intr-un colectiv, mai ia si masuri, adica ii ia mana de acolo, il tine de mana ca sa nu ii mai puna mana, insa nu foarte convinsa (adica nu il plezneasca sau sa ii faca altceva). Da in el mai convins cand ne uitam mai multi la ea si respectivul o "atinge" in locuri indecente, insa asta mai rar.
Baiatul e genul de tip pe care fetele il numesc "bun", insa nu cred ca ar putea avea o relatie cu dansa din cauza ca se drogheaza, fumeaza si in plus el e mai mult cu astia imbracati " emo " cu parul lung, in timp ce ea e cu cocalari si alte tipuri din astea. Mai am de precizat ca, el face cateodata misto de ea numind-o pitzipoanca.
Intrebarea este : ea fiind o fata cum am descris-o, chiar ii place sa i se faca asa ceva? Cand i se pune mana pe fund ea rade si dupa ii da mana la o parte. Eu cred ca ii face placere, insa nu lasa pe toata lumea, pe unii i-a spus doamnei profesoare ca i-au pus mana pe fund, insa pe tipul asta nu numai ca il lasa, dar ii ia si apararea la directoare si chestii din astea.Eu credeam ca fetelor nu le plac tipii nesimtiti care fac din astea si d-aia nu fac si eu, eu chiar tineam la ea.
Ce parere aveti, chiar ii place? Celorlalte fete le place?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tuturor fetelor le palce sa fie mangaiate in locuri intime de barbatul pe care il plac. Fetele decente, normale, accepta asta numia dupa o anumita varsta, numai de la barbatul pe care il iubesc si numai in intimitate deplina. Fetele needucate accepta orice.

| Crisu a răspuns:

Buna! Nu toate fetele sunt piti si pana la urma cred ca baiatul ala are dreptate, cred ca este piti. De ce? Daca ar fi deranjato sau ar fi fost o fata cuminte, nu l-ar fi lasat, dar prin faptul ca-l lasa dovedeste faptul ca se simte bine atingand-o. (de atins o poate atinge oricine, dar nu in zonele intime). Intr-adevar ar putea sa lase pe cineva sa o pipaie, dar daca ar fi cu persoana respectiva... nu asa. Poate ca ea place acest baiat si din cauza asta il lasa, mai ales daca ai spus ca pe ceilalti ii spune. Nu stiu ce sa zic... happy

| darrio2007 a răspuns:

Maaaa,tu esti gelos!

| Saburo a răspuns:

Pai cred ca este evident ca nu este o fata chiar atat de finuta si cu bun simt pe cat ti-a dat ea impresia la inceput. Si oricum din moment ce umbla cu un individ cam dubios (nu am nimic cu cei care sunt emo dar tipul respectiv mai zici ca si fumeaza ba mai rau... se si drogheaza) I don't want to see + ca zici ca umbla mai mult cu cocalari sau mai stiu eu ce alti indivizi. Stii tu vorba: "good girls like bad boys" se pare ca este si cazul ei. Pentru ca o fata care se respecta si este cu bun simt nu se lasa usor pipaita de un astfel de individ. Si ar incerca sa nu faca parte dintr-un anturaj in care sa aiba prin preajma numai cocalari sau alti golani.
Se pare ca tineai la ea si credeai ca este o fata cu principii. Dar la ce comportament are denota ca este total opusul la ceea ce credeai tu. Bine macar ca ti-ai dat seama la timp ce hram poarta si nu te-ai implicat intr-o relatie cu ea luandu-te dupa aparente whew! insa se pare ca unele fete sunt atrase mai mult de tipi nesimtiti decat de cei care sunt cu bun simt si de treaba.

| BaNnGi a răspuns:

Ehhh e curva ma...

| mirunaana a răspuns:

Normal ca ii placelaughing altfel nu ar mai sta cu ei...

| panther_5576 a răspuns:

Pai,, nu stiue ce sa zic! eu cred ca dahappy

| calin_5798 a răspuns:

Ii place la fata sa fie pipaita prin locuri intimelaughing
fa-o si tu! poate se indragosteste si d tine laughing) bafta