| sorana06 a întrebat:

Cum pot excita un baiat fara a il saruta sau a pune mana in locuri intime? sunt destul de tupeista dar problema e ca el are prietena si nu vreau sa ma cert cu ea. si nu vreau nici ca el sa isi dea seama ca eu vreau sa il excit sau vreau ceva cu el. daca ajuta el si-a mai inselat iubitele

14 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Trimite-i poze cu tine goala. big grin

| Hitback a răspuns (pentru KodrutZ):

Iti dai seama ce şantaj işi ia dupa? Mama mama laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Hitback):

Depinde, daca ala are prietena risca sa le piarda pe amindoua cu asa ceva. Nu cunoastem exact datele problemei cit sa ne pronuntam.

| Hitback a răspuns (pentru KodrutZ):

Dar putem glumi pe seama ei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este baiat viril se va excita si in cazul in care iti vei masa sanii si vei executa niste miscari lascive in fata sa.Sunt convins ca stiindu-te admirata si pasarica ta se va uda.

| LoveSleep a răspuns:

Fă-i un streeptease, dar să nu-l atingi.

| Doub a răspuns:

Asa, calca-ti demnitatea in picioare.

| Goete a răspuns:

Si de ce vrei sa il exciti daca nu faci sex cu el?
Sau vrei doar sa ii usurezi munca iubitei lui... il exciti tu si el merge excitat la ea si face sex cu ea?

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughing)si-a mai inselat iubitele, nu-i problema...
daca te place, el se va excita numai mirosindu-ti parfumul. daca nu... poti baga si toata mana in gura si sa-l privesti cu ochii sasii ca nu il vei misca deloc

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Tupeista? Nu, nu, nu e asta cuvantul care te descrie pe tine cel mai binewinking
Sper sa afle iubita lui si sa afle toti cunoscutii despre profesia ta :*

| JokerDeaD a răspuns:

De exemplu pe mine cel mai mult ma excita, atunci cand o fata isi baga degetul aratator in gura doar unghia si are privirea aia seducatoare, cam asa > http://spynews.ro/uploads/image/andreea/32/roxana%20nemes.jpg, poate tu o sa faci mai bine.;)

| Rusu_Bogdan_1998_a1Oq a răspuns:

Sopteste-i la ureche ceva intim...

| Ordinaru a răspuns:

Spune-i ca ai hepatita!