| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o situatie mai complicata. Saptamana trecuta am sarbatorit ziua de nastere a unui fost coleg de clasa. Am mers impreuna cu prietena mea si cu iubitul ei. La un moment dat prietenei mele i-a sunat cineva si a plecat. Nu m-a dat explicatii. Iubitul ei a ramas la petrecere. Deci stiu ca pe la sfarsitul party-ului eram un pic ametita. Iubitul prietenei mele s-a oferit sa ma conduca acasa, iar eu am acceptat. Cand am ajuns tin minte ca a inceput sa ma pipaie si sa ma sarute. Eo fiind excitata (deoarece n-am avut sex de aprx o luna) i-am raspuns la saruturi. Dimineata m-am trezit cu el in pat. Eram ingrozita. Acum as vrea sa ii zic prietenei mele despre cele intimplate, da' nu stiu cum. Ceva ajutor? straight face

23 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cu cuvinte.
trebuie sa fi sincera si sa-i spui
merita sa stie tot ce s-a intamplat

| neutrino a răspuns:

Ce sa-i spui, stii tot ce ai facut?

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

La dracul stiu ca ala mi-a tras-o la sigur straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos tuturor happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Saracuta de tine nu ai ffacut sex de o luna si trebuia sa ti-o iei pe la spate cu primul care se ofera. of of.
spune-i aleia sa stie, sa plece de la un curvar si o "prietena" tipica generatiei din ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing copil copac. mai deschide si o carte din an in paste nu doar picioarele!

| Alicezzz a răspuns:

Asta este cu sau fara voia ta ai comiso, ii spui adevarul daca ti la prietena ta, clar ca nu o sa te pup si o sa iti multumesca ca s-a ajuns la asa ceva, dar si daca taci si minti, asta nu se mai poate numi prietenie!

| anonima0101 a răspuns:

rolling on the floor Mda.o sa te urasca! Bafta happy

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Spune-i prietenei tale ce s-a intamplat. Bineinteles ca o sa va certati, dar explica-i ca nu are nevoie de unu care sa o insele. Pe moment va fi foarte nervoasa, dar cu timpul va realiza ca nu merita. Oricum nu este frumos ce ai facut, inainte sa te arunci in bratele aluia trebuia sa te gandesti la ea. Totusi a avut incredere in tine, atata timp cat l-a lasat cu tine.

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescuioana29):

Mda. nu m-as fi aruncat in bratele altuia (mai ales a iubitului pretenei mele) nicicand daca nu eram ametita straight face

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum fapta este consumata, mai bine ii spui tu decat sa afle intr-un alt mod. Pana la urma si el poate spune ca tu i-ai facut avansuri si el a cedat. Probabil ca nu va mai vorbi cu tine o vreme, dar macar vei fii cu inima impacata si isi va da seama ca de fapt acel individ nu o iubeste.

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescuioana29):

Aha, da vina numai pe baiat laughing, ai vrea si tu asa prietena a? sa bea de cade si dupa sa faca sex cu "pisi" al tau?

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescuioana29):

Si cine ti-a zis ca l-a lasat cu mine? In timpul petrecerei nici nu l-am vazut apoi a aparut. -.-

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba nu-s betiva ok? straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da ce, drogata?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ps_ voiam sa scriu si "ba" sa fiu taran ca tine, dar am uitat

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dau vina pe baiat, dar el nu mai merita nimic. Bineinteles ca vina este impartita la 2 si sincer eu nu as mai avea nevoie de o astfel de " prietena". Ii dadeam doar un sfat fetei, cum sa nu agraveze situatia. Din punctul meu de vedere niciunul dintre ei nu mai merita o a dous sansa.

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, nu l-a lasat cu tine, dar a avut incredere in el si apoi in tine. Crezi ca s-ar astepta la asa ceva? Poate s-ar astepta la oricare alta fata de la petrecere, dar nu la tine draga mea.

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru Mihailescuioana29):

A doua *

| MozZatY a răspuns:

II spui adevarul si suporti consecintele. Asta ar face o prietena buna

| Danutul22 a răspuns:

Ouch...urata situatie... mai bine ii spui..adica,daca e o prietena adevarata trebuie sa inteleaga, oricum o sa fie suparata.dar. urat rau de tot..nu prea stiu ce sa zic, cel mai bine, spune-i tu, nu exagera cu emotiile. data viitoare, nu accepta avansurile de la orice perverssad Take care:*

| Gliganandreeateodora a răspuns:

Sfatul cel mai depret care ti-l pot da este sa ii spui adevarul exact cum ne-ai povestit noua! Daca vei face asta ea in timp te ca ierta si se va despartii de acel baiat care nu merita nimic. Asculta-mi sfatul si vei ajunge departe!:*

| qpEpicFailxxD a răspuns:

Scurt și la obiect. El a început, spune-i ca erai beata și nu ti-ai dat seama iar din cauza lui s`a ajuns aici. Soarta. Or se desparte de el și iti mulțumește ca a aflat cine era el de fapt, ori baga el alta vrajeala mai buna decât a ta și asta este :3