| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica problema. In urma cu 2 saptamani am fost invitate mai multe persoane la o petrecere organizata de o fata la ea acasa...va spun mai pe scurt. In cursul noptii am baut toti, ne-am ametit si fata care a dat petrecerea a inceput sa ma sarute. In cele din urma ea mi-a spus ca ar vrea sa raman la ea in acea seara. am acceptat acest lucru, dar asta nu inseamna ca a avut loc vreun act sexual. Nu! in afara de mangaieri si saruturi nu a avut loc nimic. In a doua zi, de dimineata cand ne-am trezit, ea a spus ca nu isi mai aduce aminte din ce s-a intamplat in seara respectiva cu toate ca eu eram langa ea in pat..am inteles in mare parte mesajul...dar nu inteleg de ce a procedat asa. Sunt convins de faptul ca stie tot si ca nu avea cum sa uite chiar daca se "ametise". In momentul de fata am continuat sa discutam despre alte subiecte. Nu am mai pomenit de acea seara(cu toate ca ar fi trebuit), oricum nu suntem impreuna, dar continua sa ma sune si sa ma intrebe de vorba, diverse subiecte din viata de zi cu zi etc. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| CristianGrigor1986 a răspuns:

Banuiala mea e ca ea te placea chiar si inainte de party.Cand te 'ametesti' pierzi ceva din inhibitie.Unele fete sunt mai rusinoase.Poate ii rusine ca s-a dat la tine in seara aceea chiar atat de evident si acuma incearca sa mentina o distanta. Daca nu ai 'rupt-o' in seara aia, ai avut motivele tale. Poate ca ea ar fi vrut, dar ai fost tu finut si ea se simte jenata de asta. Poate ca ai vrut tu, dar ea te-a respins si nu ai insistat - ea poate se gandeste acum ca ar fi trebuit sa te lase si considera ca ti-ai pierdut interesul. Oricum ar fi, faptul ca te suna si se intereseaza de tine inseamna ca in mod clar e atrasa de tine.Continua sa vorbesti cu ea, baga cate un flirt, o ciupitura, un sarut, etc. si vezi cum reactioneaza.Tot ce ti-am spus evalabil doar in cazul in care nu flirteaza cu tot ce misca. Daca asa sta treaba - da-i pace.Ai fost doar o oportunitate ca sa se simta bine si atat.

4 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Ei bine cand o fata ametita iti zice sa ramai peste noapte la ea, cred ca stim amandoi ceea ce isi doreste.
Poate ca in acea noapte era dornica doar de o aventura si tocmai de asta a zis ca nu isi mai aminteste nimic. Sau a fost chiar atat de beata incat sa nu-si mai aminteasca ceea ce a facut. Sfatul meu pentru tine e sa discuti cu ea despre acea noapte, sa-i povestesti ce a facut si cine stie, poate isi va amintiwinking

| neutrino a răspuns:

Nu ai fost in stare sa multumesti fata. Mai incearca!

| Emilian65 a răspuns:

Te considera un fraier ca ai dormit bustean langa ea.

| Danysan a răspuns:

Te place dar nu mai vrea sa o recunoasca -atunci luase la bord si ai vazut cam ce are in capsor.Intra tare in ea sti cum e ori Da ori Ba!